Украинский философ пояснил, почему не бывает "братских народов"

3 января 2016
12:25
2696
Поделиться:

Не бывает братских народов. Любовь и дружба - это чувства, которые характеризуют индивидов. Нельзя сказать, что Украина любит Россию, или Россия ненавидит Украину. Как передает "Главное", такую точку зрения в интервью «Главкому» высказал руководитель Института философии имени Григория Сковороды Мирослав Попович.

"Ті росіяни, з якими я пив чай на кухні у 70-х роках, залишилися моїми друзями і сьогодні. Можливо, вони не розуміють який сенс в незалежності, хоча, ймовірно, зараз вже розуміють, бо вони Путіна бачили. Але більшість росіян далекі від розуміння свого трагічного положення. Їм можна лише поспівчувати, так само як і німцям, до речі. Коли до влади прийшли фашисти, лише третина населення голосували за Гітлера. Але як виявилося, якщо третина підтримує агресивну шовіністичну доктрину, цього достатньо", - сказал Попович.

Также философ рассказал об украинской национальной идее: "Нещодавно Порошенко сказав, що українська національна ідея – це інтеграція в Європу. Це розумне формулювання. Ми дійсно сьогодні зосередилися на прагненні жити, як люди. Питання навіть не про те, для чого жити. Питання в тому, для чого вмирати. Якось я спитав рядового бійця, за що він йде на смерть. Він подумав і сказав: «Всі - за Україну. У кожного Україна своя». Ви знаєте, я не задоволений цією відповіддю. Дуже погано, що нас змушують вибирати своє майбутнє на краю могили. Суспільство кожного дня чує одне й те саме – влада погана, ганьба, а що буде завтра – ніхто не знає. Уже 20 років у нас однаковий передвиборчий "джентльменський набір".


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099682807922363 [2] => 0.069503784179688 )