Интересно

10 лучших книг на украинском языке 2015 года

4 января 2016
19:14
5688
Поделиться:

2015 рік ознаменувався збільшенням частки книг, виданих українскою мовою. Видавництво "Клуб Сімейного Дозвілля" вирішило скласти свій ТОП-10 україномовних книг 2015 року згідно з кількістю проданих примірників, повідомляє "Главное". Тож, складаючи власний список книг для прочитання, майте на увазі. Це дійсно якісна література. Перевірено!

Десяте місце - "Відродження" Стівена Кінга

Дев’яте місце - "Список Шиндлера" Томаса Кініллі

Вона є однією з найвідоміших та найгучніших екранізацій літературних творів, зроблених у Голлівуді. Кількість міжнародних премій, отриманих за цю екранізацію, перевищило двадцять, одних тільки "Оскарів" - сім. Історія бізнесмена Оскара Шиндлера стала одним з найвідоміших творів Томаса Кініллі.

Восьме місце – "Дівчина у потягу" Поли Гоукінз


Пола Гоукінз увірвалася у світовий літературний тренд зі своєю "Дівчиною у потягу" на початку 2015 року. Супербестселер вже проданий накладом більше 2 млн. примірників по всьому світу. Вихід книги не супроводжувався великою рекламною кампанією, проте навіть без суттєвої маркетингової підтримки очолював декілька тижнів усі книжкові ТОПи США. В Україні продажі розпочалися перед Форумом Видавців і демонструють стабільний високий попит, розташовуючись вже декілька місяців у списках бестселерів серед книжок, які вийшли українською.

Сьоме місце - "Чорний обеліск, Тріумфальна арка, Ніч у Лісабоні", Ерих Марія Ремарк


Кожна книга класика світової літератури Ериха Марії Ремарка, яка виходила українською, користувалася шаленою популярністю. Це видання містить три великі твори, які у такому зібранні ще не виходили. Ця книга увібрала в себе класичний переклад від Євгена Поповича, Миколи Дятленка та Аркадія Плюто.

Шосте місце - "Бог ніколи не моргає" Регіни Бретт


Бретт — відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії. Написала дві книги, які стали бестселерами у всьому світі. Цього року її книгу "Бог ніколи не моргає" переклали українською й вона одразу увірвалась до списку найбільш популярних книжок цього року. 50 уроків — це роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства. Свої уроки Регіна публікувала в авторській колонці в газеті, і відразу стала однією з найпопулярніших в історії видання. 

П’яте місце - "Покров" Люко Дашвар

Ця книга вийшла друком наприкінці листопада і лише за місяць встигла потрапити до списку книг, що найбільше продаються цього року. Події роману відбуваються у ХVII столітті. Один із багатих козацьких старшин зрадив свою дружину. Коханка мала від нього народити дитину. Дружина проклинає свого чоловіка до сьомого коліна. При смерті до нього приходить ворожка. Каже, якщо згадаєш усіх своїх родичів до сьомого коліна, всіх 128 предків, то будеш прощений і твої діти – теж. Він згадує 127 і помирає з іменем своєї коханої. Потім події переносяться у грудень 2013 року, коли країну сколихнули протести проти свавілля влади.

Четверте місце - "Країна гіркої ніжності" Володимира Лиса

Третє місце - "Чорне сонце" Василя Шкляра

Друге місце – "Дивосвіт. Розмальовка для спокою та натхнення" Міллі Маротта

Розмальовки стали беззаперечним трендом минулого року у подоланні стресу. Кольорові олівці та ручки створюють за допомогою розмальовки дивосвіт із чудернацькими метеликами та птахами, фантастичними квітами та тваринами. Вона заспокоює, надихає, розвиває творчі здібності та фантазію.

Перше місце – "Знищ цей щоденник" Кері Сміт 

Абсолютний лідер цього року – це креативний блокнот "Знищ цей щоденник". Захмарний попит і декілька великих накладів додруку цього блокноту свідчать про те, що українці все ще продовжують різними способами боротися зі стресом, який увійшов у їхнє життя. Створений подібно до скетчбука, блокнот містить багато веселих та незвичайних завдань, на кшталт "пожуй тут", "малюй язиком", "підними цей щоденник, не торкаючись його руками", "візьми цей щоденник із собою в душ" або "натри цю сторінку багнюкою". Зрозуміло, що ці завдання треба виконати не буквально, а за допомогою всіх можливих джерел своєї творчої уяви. Через серію таких насмішливих підказок Кері Сміт закликає займатися "деструктивними" актами – псувати сторінки, бруднити їх кавою та розмальовувати поза лініями, насправді для того, щоб відчути справжній творчий процес.Джерело

Джерело: UAModna


Теги: КНИГИ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00082802772521973 [2] => 0.078693866729736 )