политика

Экс-нардеп Мартыненко не явился на допрос в НАБУ

11 января 2016
16:50
1331
Поделиться:

Колишній народний депутат України Микола Мартиненко не з’явився на допит до Національного антикорупційного бюро України 11 січня, як було попередньо погоджено. За словами адвоката Юрія Грабовського, поважна причина відсутності його клієнта – запланована зустріч із прокурором у м.Берн, Швейцарія. Про це повідомляє Главное з посиланням на прес-службу НАБУ.

Зокрема, у клопотанні представника М.Мартиненка до НАБУ про відкладення слідчої дії (допиту) зазначається, що 7 січня 2016 року його клієнт отримав листа від швейцарських адвокатів про необхідність прибути до Берна для участі у зустрічі із Прокурором.

«Вказана зустріч запланована на 12 січня. Виходячи з цього швейцарськими адвокатами М.Мартиненка на 11 січня 2016 року було призначено зустріч для узгодження правової позиції. Таким чином він не має змоги прибути на допит в якості свідка з поважних причин і просить призначити допит на 19 січня 2016 року», - йдеться у клопотанні.

Враховуючи те, що візит М.Мартиненка до Швейцарії стосується тієї ж справи, яку розслідує НАБУ, у Бюро було прийнято рішення про перенесення допиту по двох кримінальних провадженнях на понеділок, 18 січня цього року.

Водночас зазначаємо, що у разі, якщо М.Мартиненко не з’явиться на допит втретє без поважної на те причини, НАБУ, відповідно до 139 статті Кримінально-процесуального кодексу України, розглядатиме можливість застосування примусового приводу.

Нагадуємо, Національне антикорупційне бюро України викликало колишнього народного депутата Миколу Мартиненка в якості свідка в рамках досудового розслідування у справах за фактом закупівлі ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» уранового концентрату в австрійського товариства «STEUERMANN» Investitions – und Handelsgesellschaft mbH», а також за фактом одержання хабарів при закупівлі ДП «НАЕК «Енергоатом» обладнання у чеського акціонерного товариства «Škoda JS». Вперше Миколу Мартиненка було викликано на допит до НАБУ 29 грудня 2015 року, однак він не з’явився у зв’язку з хворобою.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

19 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084686279296875 [2] => 0.1021409034729 )