политика

Amnesty International призывает Украину ратифицировать Римский статут

19 января 2016
21:26
1463
Поделиться:

Amnesty International в Україні закликає президента України Петра Порошенка «виявити політичну волю та вжити всіх необхідних заходів для якомога швидшої ратифікації Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС)». Про це йдеться у відкритому листі організації до президента України, повідомляє Главное з посиланням на Радіо Свобода.

«Звертаємо вашу увагу, що тільки ратифікувавши Римський статут, Україна зможе отримати всі переваги від участі в МКС: брати участь в обранні суддів, прокурорів, формувати політику, приймати бюджет, приймати рішення щодо управління цією установою. Також, якщо Україна не встигне стати учасницею МКС до 1 січня 2017 року, то вона не зможе взяти участь в голосуванні за поширення компетенції цього суду на злочини агресії», – мовиться у листі організації. 

У листі також сказано, що відтермінування ратифікації статуту означає, що Україна, як мінімум, по-перше, не виконує взяті на себе міжнародні зобов’язання, а по-друге, фактично позбавляє себе тих прав, які отримують країни-члени Міжнародного кримінального суду.

Також організація закликає громадян писати повідомлення президенту та голові Верховної Ради у Twitter та Facebook із вимогою ратифікувати статут. Твітер-шторм стартує 20 січня.

Amnesty International в Україні вже не вперше закликає Верховну Раду ратифікувати Римський статут. 

 

У 16-ту річницю підписання Римського статуту спитайте у Президента Петро Порошенко та Голови Верховної Ради Volodymyr...

Опубліковано Amnesty International Ukraine 18 січня 2016 р.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0021159648895264 [2] => 0.12172293663025 )