общество

В Украине представлен фильм о пленных армейцах (видео)

28 января 2016
11:52
1226
Поделиться:

У Дніпропетровську відбувся перший в Україні допрем’єрний показ фільму Анатолія Матешка «Полон» (Captum). Про це повідомляє Главное з посиланням на Радіо Свобода.

За словами творців фільму, їхня стрічка – одна з перших спроб у повнометражному художньому кіно осмислити природу війни на сході України і війни взагалі. У центрі сюжету – протистояння дванадцятьох полонених, в яких вгадуються українські військові, та їхніх катів. Сюжет, зауважують творці, базувався на розповідях людей, які пережили полон.

Як зазначив продюсер Антон Сладкевич, Дніпропетровськ – перше українське місто, в якому автори «Полону» представляють свою картину перед виходом у широкий прокат. Місто, за його словами, обране не випадково, адже стало одним із «форпостів України».

Як розповів продюсер, зйомки фільму тривали всього 7 днів – цього вдалось досягти завдяки заздалегідь проведеним репетиціям із акторами. Реалії Донбасу намагались відтворити в Київській області. Кошторис стрічки склав близько 100 тисяч доларів США, що, за словами продюсера, є порівняно невеликою сумою.

На думку одного із виконавців головних ролей Остапа Ступки, «Полон» піднімає одну з вічних для людства тем – природи людини й природи війни. За його словами, стрічка навмисно знята чорно-білою: про війну не можна говорити в інших тонах.

На презентацію фільму були запрошені бійці антитерористичної операції. Команда творців стрічки й глядачі в залі привітали їх оплесками та вигуками «Слава Україні!».

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096607208251953 [2] => 0.087620973587036 )