общество

Гвардейцы в зоне АТО увидели себя на большом экране (фото)

29 января 2016
12:12
1548
Поделиться:

Завдяки відлизі, автоклубна машина нарешті дісталася до бійців, які несуть службу на дальніх блок-постах. Місця служби військовослужбовців знаходяться доволі близько до лінії розмежування, а подекуди бійці не мають можливості переглядати українські телеканали та отримувати актуальні новини. Тому на хлопців, які несуть з собою новини та друк, чекали.

Протягом двох днів екіпаж клубу-друкарні здолав понад 650 кілометрів та об’їхав 9 блок-постів. На кожному місці служби офіцери демонстрували бійцям документальний фільм «Нацгвардійці», який наприкінці минулого року зняли харківські студенти-журналісти. Фільм про тих самих бійців, які виконують свій службовий обов’язок в зоні АТО, хтось побачив в ньому себе.

«Теплий прийом, вдячність та радість – такі емоції передавали нам військовослужбовці за якісну роботу», – розповідає командир екіпажу старший лейтенант Олексій Сіротенко.

Завдяки оперативності друку офіцери забезпечили військовослужбовців останнім випуском інформаційного вісника «Гвардієць», всі отримали календарі, які були зроблені безпосередньо під час візиту екіпажу.

"Дякую екіпажу друкарні за можливість передати родині календарі, де зображено всіх моїх побратимів та місце, де ми не тільки виконуємо завдання служби, а й проживаємо частку свого життя. Це пам'ять, яку можна буде бачити кожен день, дивлячись на календар», – поділився своїми враженнями санінструктор одного з блок-постів сержант Роман Густі.

Попереду у хлопців багато роботи, багато блок-постів, багато кілометрів доріг, але вони цьому тільки раді, бо бачать результат своєї діяльності.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

17 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0009150505065918 [2] => 0.1474301815033 )