общество

Харьковские гвардейцы провели учебные стрельбы в АТО

29 января 2016
12:31
1310
Поделиться:

Нацгвардійці військових частин Східного територіального управління, які виконують бойові завдання в зоні АТО на Донеччині та Луганщині провели навчальні стрільби.

Для якісного виконання бойових завдань під час несення служби в зоні проведення антитерористичної операції, величезну роль відіграє професійна підготовка військовослужбовця. Подібні заняття вкрай важливі для тренування та постійного підвищення рівня бойової готовності кожного бійця.

«У Харківській бригаді оперативного призначення проходять службу військовослужбовці призвані за мобілізацією, вік яких коливається від 25 до 50 років. Звісно, що рівень підготовки у військовій сфері також у кожного різний, тож одна з основних цілей подібних занять – підняти загальний професійний рівень бійців», – розповідає керівник стрільби .

Практичні стрільби відбулися у всіх зведених загонах угруповання на полігонах в межах їх дислокації. Особовий склад відточував свою майстерність у стрільбі зі штатної зброї: пістолета Макарова, автомата та кулемета Калашникова.

Загалом стрільби пройшли успішно та злагоджено, а бійці отримали, так необхідну їм, практику.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001025915145874 [2] => 0.083135843276978 )