общество

Харьковские гвардейцы стоят на страже стратегических объектов в зоне АТО

29 января 2016
20:14
1401
Поделиться:

Особовий склад Харківської оперативної бригади вже більше 2 місяців охороняє міст через річку Айдар на Луганщині, який має стратегічне значення як для місцевого населення, так і області в цілому.

Охороняти стратегічно важливі об’єкти в зоні проведення АТО – одне із багатьох завдань Національної гвардії України. Одним із таких важливих об’єктів для держави та Луганської області є міст через річку Айдар. Цей міст з'єднує кілька населених пунктів і дозволяє здійснювати діяльність фермерських господарств, транспортування гуманітарні вантажі до місцевого населення.

Головною задачею бійців є недопущення підриву та пошкодження мосту диверсійними групами незаконних збройних формувань. Служба в солдатів не легка. Вимагає дисципліни та відповідального відношення, постійної концентрації та цілковитої відданості.

Окрім самої охорони об’єкту гвардійці забезпечують і пропускний режим, при цьому виявляють порушників паспортного режиму серед громадян; здійснюють перевірку індивідуальних транспортних засобів з метою виявлення фактів перевезення зброї, наркотиків та заборонених вантажів. Так співпрацюючи із поліцією, військовослужбовці неодноразово вдається затримували осіб, котрі перебувають у розшуку, п’яних водіїв та багатьох інших, хто не бажає жити по закону України. Виявлених порушників та зловмисників бійці затримують і передають до взаємодіючих правоохоронних органів.

На рахунку особового складу блок посту: старшого солдата Миколи Носко, солдата Сергія Гуляєва, солдата Дмитра Доманіна, старшого солдата Олександра Лятовського, солдата Сергія Скотаренка, сержанта Романа Петика, солдат Євгена Реньова не одне затримання. За час несення служби бійцями було виявлено порушення паспортного режиму, водіїв в нетверезому стані, осіб, що знаходилися в розшуку.

Загалом під керівництвом командира охороняємого мосту молодшого лейтенанта Юрія Сухина було затримано 10 осіб, серед яких 2 військовослужбовця-дезертира.


Капітан Максим Байда
фото автора


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00094890594482422 [2] => 0.18610692024231 )