политика

В общественной организации «За Украину!» заявляют об угрозе, нависшей над каждым украинцем

1 июня 2009
18:36
933
Поделиться:
Сегодня пресс-служба общественного движения «За Украину!» распространила заявление своего лидера Вячеслава Киреленко относительно «сговора кланов Тимошенко и Януковича».
 
"Змова кланів Тимошенко та Януковича – загроза для кожного українця
 
Заява Громадського руху „За Україну!”
 
Змова найбільших політико-бізнесових кланів, про небезпеку якої попереджав Громадський рух „За Україну!”, увійшла в стадію практичної реалізації.
 
Розтоптавши довіру виборців, політико-бізнесові клани на чолі з Януковичем і Тимошенко увійшли в змову, мета якої - позбавити український народ будь-якого впливу на ситуацію у власній країні, а саму Україну знову повернути до становища московської провінції.
 
Два клани, що контролюють 3/4 депутатів Верховної Ради, досягли згоди про утворення спільної більшості. Через ревізію Конституції змовники хочуть розділити всю владу й багатства країни і закріпити олігархічну систему правління.
 
Тимошенко і Янукович під патронатом своїх кремлівських кураторів прагнуть скасувати всенародні вибори Президента України. За їхнім задумом, президента обиратиме Верховна Рада, і цим президентом стане Віктор Янукович. В обмін на це Юлія Тимошенко залишиться прем’єром, замінивши останніх кваліфікованих і патріотичних міністрів на представників Партії Регіонів. Щоб пом’якшити обурення власних виборців, БЮТ та Партія Регіонів прагнуть шляхом торгівлі посадами втягнути в новоявлену коаліцію треті фракції, які слугуватимуть прикриттям змови й створюватимуть враження „об’єднання заради стабільності”.
 
Укладаючи таємні угоди з Яунковичем, Тимошенко „забула” свої слова про те, що „уряд Януковича крав гроші зі швидкістю 60 доларів на секунду”. Янукович так само швидко „забув” свої публічні обіцянки ніколи не допустити виборів Президента в Верховній Раді. Лідер регіоналів уже готовий на багато років залишити біля керма уряду людину, яку він щойно називав „безвідповідальною популісткою” і звинувачував у розвалі української економіки. Сьогодні вся країна бачить, що словам Тимошенко і Януковича – гріш ціна: заради керівних крісел вони обоє готові зрадити навіть власних виборців.
 
Щоб уникнути відповідальності перед громадянами, БЮТ і Партія регіонів хочуть позбавити український народ права обирати не лише Президента, але й парламент та місцеві органи влади, відклавши парламентські та місцеві вибори на 2014 рік. Зрозуміло, що після їхнього п’ятирічного панування про будь-яку демократію і про вільні вибори можна буде забути на багато років.
 
Ніколи за роки незалежності Україна не перебувала у більшій небезпеці.
 
Адже Тимошенко і Янукович не лише позбавляють українців права вибору, але й реалізують давню кремлівську мрію про Україну без всенародно обраного Президента. Маніпулюючи „кишеньковими” депутатами, зовнішні сили зможуть легко взяти під контроль українську економіку і систему управління. Під загрозою опиняться сама незалежність і територіальна цілісність країни.
 
Громадський рух „За Україну!” закликає народних депутатів, у яких залишилася хоч крапля сумління і відданості Україні, поставити національні інтереси вище інтересів кланів, фракцій та партій і не голосувати за рішення, спрямовані на узурпацію влади.
 
Ми закликаємо всіх, кому дорога свобода і незалежність України, відстояти право українського народу бути господарем у власній країні.
 
 
Голова Громадського руху
„За Україну!”
 
В’ячеслав Кириленко"

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 887 338 
+14 553
Болеет:  
406 495 
+1 702
Выздоровело:  
1 442 618 
+12 384
Умерло:  
38 225 
+467
Привито:  
403 553 
+15 152

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0009758472442627 [2] => 0.092512845993042 )