политика

Яценюк объяснил, чем закончатся досрочные выборы в Раду

28 февраля 2016
21:34
1710
Поделиться:

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що дострокові парламентські вибори завершаться руїною в Україні. Як повідомляє "Главное", про це він заявив у "10 хвилинах".

"У політичній істерії я не бачу турботи про Україну. Бачу звичайний розрахунок: дорватися до влади. Для цього - відправити уряд у відставку, через тимчасовий статус паралізувати центральну виконавчу владу, змусити президента погодитися на дострокові парламентські вибори, чий результат є цілком передбачуваним - вони завершаться руїною", - наголосив Яценюк.

Він нагадав, що звернувся до парламенту з вимогою розглянути питання відставки Кабінету міністрів, і це рішення не було підтримано більшістю членів Верховної Ради: "Таким чином уряд юридично є повністю легітимним та продовжує працювати. Але політична невизначеність залишається, і їй треба покласти край".

"Відповідальність за це лежить на всіх нас - на президентові і його фракції, на інших політичних силах, які формували коаліцію "Європейська Україна" - це "Народний фронт", "Батьківщина" "Самопоміч" та Радикальна партія Олега Ляшка, які підписували коаліційну угоду і затверджували програму дій Кабміну", - підкреслив глава уряду.

Звертаюся до Президента та всіх національних політичних сил. Або вийдіть до суспільства з альтернативною реалістичною програмою і дієвою командою, здатною її забезпечувати, - тільки програмою, а не передвиборчими гаслами. Або припиніть взаємне поборення, вгамуйте пристрасті, переступіть через особисті почуття і підтримайте план дій країни на цей рік. Ми не маємо права на зупинку реформ і боротьбу між своїми. Ми зобов’язані рухатися вперед.

10 хвилин із Прем'єр-міністром України

Звертаюся до Президента та всіх національних політичних сил. Або вийдіть до суспільства з альтернативною реалістичною програмою і дієвою командою, здатною її забезпечувати, - тільки програмою, а не передвиборчими гаслами. Або припиніть взаємне поборення, вгамуйте пристрасті, переступіть через особисті почуття і підтримайте план дій країни на цей рік. Ми не маємо права на зупинку реформ і боротьбу між своїми. Ми зобов’язані рухатися вперед.#10хвилин

Опубліковано Арсенієм Яценюком 28 лютого 2016 р.

 


Теги: ЯЦЕНЮК

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.002079963684082 [2] => 0.078374862670898 )