Здоровье

Гройсман занялся снижением цен на лекарства

17 апреля 2016
15:26
2141
Поделиться:

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у суботу, 16 квітня, провів робочу нараду з питань забезпечення постачання ліків для онкохворих дітей та вартості ліків в аптеках. Як повідомляє "Главное", про це інформує прес-служба Кабміну.

На нараді було зазначено, що проблема виникла через неналежний моніторинг ситуації та нескординованість дій міністерств. Були визначені невідкладні кроки, завдяки яким лікарні уже протягом декількох найближчих днів розпочнуть отримувати необхідні препарати. Про стан вирішення проблеми Володимир Гройсман доручив інформувати його щоденно.

Прем'єр-міністр також доручив Міністерству охорони здоров'я України та Міністерству фінансів України налагодити механізм і відпрацювати графік постачання медичних препаратів у лікувальні заклади, аби перешкодити виникненню затримок у подальшому.

Були обговорені також питання завищеної вартості ліків для громадян. По деяким позиціям вартість ліків в Україні відрізняється у рази від цін у сусідніх європейських країнах. «На жаль, люди часто помирають, тому що просто не можуть придбати необхідні ліки», - зазначив Володимир Гройсман.

Конкретні пропозиції щодо врегулювання цієї проблеми мають бути внесені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством охорони здоров'я України протягом тижня.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
28 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067996978759766 [2] => 0.081713914871216 )