происшествия

Ихтамнетов на Донбассе усилят "Рысью"

2 мая 2016
12:51
1414
Поделиться:

З’єднання та частини 1 і 2 АК підтримуються у готовності до негайного застосування. 1 травня ц.р. командувач 1 АК генерал-майор В.Асапов провів нараду (в режимі аудіоконференції) з командирами підпорядкованих з’єднань і частин. Основна увага приділялась: розвитку обстановки на лінії зіткнення та планам подальших дій, насамперед у районах н.п.Зайцеве, Майорськ, Ясинувата, Авдіївка, Мар’їнка, Докучаєвськ, Новотроїцьке; дотриманню режиму припинення вогню на період свят.

Здійснюється посилення російської військової присутності на тимчасово окупованій території Луганської області за рахунок підрозділів федеральної служби військ національної гвардії РФ. Для посилення тиску на кримінальне оточення “Голови ЛНР” І.Плотницького, припинення діяльності  бандитських угруповань та збереження контролю за діями підконтрольних Кремлю керівників, на 3 травня ц.р. до м.Луганськ заплановано прибуття підрозділу спеціального загону швидкого реагування “Рись” (рос. – СОБР “Рысь”) федеральної служби військ національної гвардії РФ. Командир загону полковник Владислав Єршов (рос. – Владислав Ершов). Термін виконання завдань становитиме один місяць. Підрозділ оперативно підпорядковуватиметься Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ.

Встановлені чергові факти постачання озброєння та військової техніки з території РФ. Через пункт пропуску Ізварине у напрямку м.Луганськ переміщено 10 БМП після проведення ремонту на території Росії.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, 122-мм РСЗВ “Град” і самохідних артилерійських установок у районах Донецьк, Любівка та Петрівське.

Зафіксовано чергові втрати особового складу частин та з’єднань 1 АК (Донецьк) ЗС РФ:
двоє загиблих зі складу диверсійно-розвідувальних груп 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк) та 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка), які діяли у районі Веселе.


Теги: ДОНБАСС

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00089097023010254 [2] => 0.11803913116455 )