Общество

Активисты рассказали европейцам правдивую историю Украины

22 мая 2016
12:07
1964
Поделиться:

Українські активісти та волонтери створили відеовідповідь російській пропаганді в Європі: ролики на тему історії та сучасності України, щодо яких найбільше спотворюють інформацію проросійські ЗМІ. В мережу виклали відео про Донбас, Крим, історію УНР та УРСР.  Ролики озвучені англійською, німецькою та іспанською мовами, а відтак, сподіваються активісти, зможуть швидше достукатись до європейського глядача, повідомляє "Главное".

ВІДЕО ІСПАНСЬКОЮ La historia real de Ucrania: Donbas

"Останні кілька років ми відчуваємо найсильніший за останні десятиліття тиск російської пропаганди. Добре оплачені і професійно підготовані фахівці «інформаційного фронту» працюють не лише на згуртування проросійської аудиторії та моральну дезорієнтацію проукраїнсько налаштованої аудиторії, але й на втягнення в орбіту прокремлівської пропаганди нейтральної частини суспільства розвинених країн Європи та США", — кажуть автори відеороликів.

ВІДЕО НІМЕЦЬКОЮ Wahre Geschichte über Ukraine: Krim

"Одного дня я усвідомив, що російська пропаганда у Європі є, а нашої контрпропаганди — немає. І виникла проста ідея: у доступній формі, зрозумілими словами пояснити європейцям ті питання, щодо яких російські пропагандисти найбільше брешуть. Так почався проект", — пояснює активіст Павло.

ВІДЕО АНГЛІЙСЬКОЮ Real history of Ukraine: Ukrainian Soviet Socialist Republic

На відміну від тоталітарного суспільства, в демократичних країнах думка громадян може безпосередньо впливати на рішення політиків, додають волонтери. Таким чином, успішне і вчасне інформування є вагомим чинником підтримки України світовими державами.

"В сьогоднішніх умовах молодь повинна сама організовуватись для створення інформаційних продуктів", - вважають активісти.

Ролики створювались із залученням фахових істориків.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067687034606934 [2] => 0.053442001342773 )