Политика

Турчинов напомнил, к чему приводят попытки переписывания Конституции под себя

28 июня 2016
11:02
1559
Поделиться:

С Днем Конституции поздравляет глава СНБО Александр Турчинов. Как сообщает "Главное", поздравление размещено на персональном сайте политика.

Друзі, щиро вітаю з Днем Конституції України!

Двадцять років тому, довгої «конституційної ночі» було ухвалено Основний закон нашої держави. «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава», - про це йдеться у статті 1 Конституції. 

Спроби Януковича, узурпувавши владу, деформувати під себе Основний закон призвели до падіння його режиму. Розв’язавши проти нас війну, Російська Федерація намагається не тільки прорвати нашу оборону на сході, але і завдати удару Конституції України. Вони бажають вирвати з української Конституції такі базові поняття, як «свобода», «демократія», «незалежність» та «унітарність». Але їм не вдасться позбавити нас свободи. А об нашу Конституцію, як і об нашу оборону, вони зламають собі зуби. 

Історію та Конституцію нашої держави має право писати тільки Український народ. Україна була, є і буде суверенною демократичною унітарною державою. І будь-які зміни до Основного закону повинні лише посилювати демократичність та незалежність нашої країни.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00077509880065918 [2] => 0.081422090530396 )