экономика

В Луцке активисты разоблачили "липовые" автостанции (документ)

1 августа 2016
15:12
1772
Поделиться:

В Луцке работают фальшивые автостанции, незаконно осуществляющих маршрутные перевозки.

Об этом на своей странице в Facebook написал координатор проекта Армия Достоинства Сергей Синько.

"Днями до мене звернувся учасник АТО з проблемою відмови у продажу пільгового квитка на АС «Лісова Пісня» за маршрутом «Лісова Пісня»–Львів з відправкою о 15:10. Вирішив розібратися в даній ситуації.
Попередньо ознайомившись з інформацією про дану АС та маршрутом, виявив, що відсутні буд-які дані про автостанції «Гряда», «Лісова Пісня». Однак в реєстрі автостанцій Укртрансбезпеки жодних контактних даних не знайшов, тож довелось їхати розбиратися на місці.

 
Що вдалось вияснити.
 
Автостанції дійсно нелегальні, жодних дозвільних документів в них немає! Як виявилось з пояснень працівників, вони не автостанція, а турагентство!!!
 
З продажем пільгових квитків є проблема лише на один рейс 15:10 «Лісова Пісня - Львів»: з пояснення працівниці автостанції - він є «експрес».
 
 
Що ж до цього особливого рейсу, виявилось, що його в принципі не існує - це звичайний «лівий маршрут», білети на який продають «нелегальні автостанції». Я так зрозумів, що це взагалі якесь злочинне об’єднання, яке створює собі маршрути, продає на них білети невстановленого зразка, виписані від руки, що заборонено податковим законодавством. Глибоко викликає сумнів, що з виручених коштів сплачена хоч якась копійка податків. 
 
Для себе вирішив довести цю справу до кінця та розібратися, хто в владних кабінетах «кришує» успішного підприємця.
 
Відповідне питання ставлю представникам влади та контролюючим органам. Може, хоч хтось дасть мені відповідь, що це таке і звідкіля ці автостанції з "лівими маршрутами"?"

 


Теги: АВТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

17 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00087690353393555 [2] => 0.12658905982971 )