Происшествия

Путинские "отпускники" на почве нервных срывов чинят сопротивление своему командованию

13 августа 2016
12:30
2531
Поделиться:

Протягом доби підтверджені втрати противника склали один загиблий та шість поранених військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) та 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, а також 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Як повідомляє "Главное", про це йдеться у зведенні ГУР Міноборони України.

З огляду на втому від постійної участі у бойових зіткненнях, острах викриття та обвинувачень у причетності до воєнних злочинів, невизначеність перспектив завершення збройної агресії Росії проти України, збільшується кількість випадків нервових зривів серед офіцерів російських окупаційних військ, а також актів відкритої непокори та помсти по відношенню до командного складу.

9 серпня ц.р. після значних втрат особового складу внаслідок повторного використання демаскованих вогневих позицій для обстрілів сил АТО у районі н.п.Авдіївка, військовослужбовці окремої артилерійської бригади (Донецьк) 1 АК ЗС РФ навмисно підірвали боєприпаси поблизу пункту управління бригади, у результаті чого важкі поранення отримав командир бригади НЕМОГАЙ Олександр Сергійович (09.08.1956р.н., перебуває у важкому стані в Донецькій обласній клінічній лікарні ім.Калініна); 

12 серпня ц.р. заступник командира гаубичного артилерійського дивізіону 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ ЗАПОЛЬСЬКИЙ Олександр Юрійович (18.07.198р.н.), перебуваючи у стані сильного нервового збудження, наніс важкі тілесні ушкодження начальнику артилерії бригади (кадровому офіцеру ЗС РФ) у відповідь на погрози останнього застосувати зброю для примушення до виконання чергового наказу щодо обстрілів сил АТО та помешкань мирних мешканців.

Як повідомлялось раніше, 10 серпня ц.р. стався нервовий зрив у командира 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) полковника ЗС РФ БОНДАРЄВА Дмитра Євгеновича (за документами прикриття – Коваленка Євгена Дмитровича), який у присутності заступника командувача 1 АК ЗС РФ з озброєння нецензурно вилаяв керівництво ЗС РФ та запропонував керівництву Росії “…самим піти повоювати з братами-слов’янами на сході України”.


Теги: ДОНБАСС

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00065898895263672 [2] => 0.065489053726196 )