Общество

Официальная информация от ГП "Украинские специальные системы"

20 августа 2016
17:17
1896
Поделиться:

У зв`язку з розповсюдженням брехливої інформації щодо причетності Державного підприємства «Українські спеціальні системи» до видачі фейкового (несправжнього) електронного цифрового підпису Руслана Рябошапки заявляємо.

Акредитований центр сертифікації ключів Державного підприємства «Українські спеціальні системи» завжди діяв і діє виключно у чіткій відповідності з законодавством України, в тому числі, правил посиленої сертифікації.

За час функціонування АЦСК ДП «УСС», з 2014 по теперішній час, громадянин Рябошапка В.В. не звертався до ДП «УСС» за послугою, щодо видачі йому посиленого сертифікату відкритого ключа, тому інформація щодо можливого використання для взлому автоматизованої системи електронного декларування ключа, виданого ДП «УСС», не відповідає дійсності.

В базі АЦСК ДП «УСС» інформація щодо видачі громадянину Рябошапці В.В. посиленого сертифіката відкритого ключа відсутня.

Введення електронної декларації Рябошапки, Джеймса Бонда та інших персонажів підтверджують можливість анонімного входження до системи електронного декларування за допомогою будь-яких сертифікатів, в тому числі виданих неакредитованими ЦСК, в тому числі приватних, без обов’язкової перевірки статусу сертифікату користувача на його чинність. Все це є свідченням того, що програмне забезпечення системи електронного декларування не забезпечує основоположні принципи захисту інформації.

Прес-служба ДП «УСС»

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
28 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072503089904785 [2] => 0.097748994827271 )