политика

Мариуполь не сдают. Разъяснение пресс-службы Нацгвардии

27 августа 2016
12:17
4261
Поделиться:

МАРІУПОЛЬ НЕ ЗДАЮТЬ. Роз’яснення ситуації щодо неправдивої інформації про виведення АЗОВУ з Маріуполя. Як повідомляє "Главное", відповідну заяву розповсюдила прес-служба НГУ.

Останнім часом у мережі Інтернет була оприлюднена інформація щодо виведення спецпідрозділу «Азов» з Маріуполя, що начебто ставить прифронтове місто під загрозу і зменшує його обороноздатність.

Офіційно повідомляємо, що у зоні АТО проведено планове перегрупування сил та засобів Національної гвардії України. З метою посилення контролю Азовського узбережжя, недопущення проникнення диверсійно-розвідувальних груп частина окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 «Азов» була передислокована для виконання завдань на цей напрямок.

Окремий загін спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 Національної гвардії України продовжує виконувати завдання, передбачені законом України «Про Національну гвардію України», в тому числі і в Запорізької області. Кількісний та якісний склад Національної гвардії в Маріуполі не зменшено, що дозволяє підтримувати обороноздатність міста на високому рівні.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010209083557129 [2] => 0.10829997062683 )