политика

Новый председатель ХОГА рассказала, с кем будет работать

19 октября 2016
09:47
1345
Поделиться:

Председатель Харьковской облгосадминистрации Юлия Светличная в соцсети сообщила, кто сохранит свои должности в ХОГА, а также рассказала о новых лицах в ее команде.

Перші кадрові рішення будуть прийняті в найближчі дні. Але вже мною запропоновано залишитися в команді заступників голови ОДА М.Беккеру та М.Черняку.

Марк Беккер порядна та надійна людина, фахівець, вміє приймати вірні рішення навіть у дуже складних питаннях.

Михайло Черняк за короткий час довів, що він може бути ефективним державним службовцем, має зв'язок з громадським суспільством та ветеранами АТО. За ним відповідальність щодо процесу децентралізації та реформ у соціальній і медичній сферах.

Вважаю, що у своїй діяльності будуть ефективними такі керівники департаментів як Анатолій Бабічев (Департамент освіти), Вікторія Белявцева (Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону), Вікторія Аннопольська (Управління масових комунікацій), Олександр Лукашов (Департамент економіки і міжнародних відносин), Віталій Кириленко (Управління у справах молоді та спорту), Юрій Шпарага (Департамент соціального захисту населення) та деякі інші керівники.

Впевнена, що вони доведуть суспільству свою результативність у роботі в найближчий час. Буде багато і нових облич. Це будуть люди з різним досвідом роботи, але всі з високим рівнем підготовки.

З метою активної підтримки громадських ініціатив планую сформувати потужну команду радників саме із кола громадських активістів та волонтерів.

Вже запросила до команди Олену Борисову, Надію Кривицьку, Ігора Рассоху, Олександра Чумака та Олексія Курцева. Особлива увага - питанням територіальної оборони та безпеки, де розраховую на Олександра Мамалуя, Олега Ширяєва, Антона Сосницького, Олексія Сергеєва та всієї Спілки ветеранів АТО.

Дуже багато чого необхідно зробити, люди чекають змін. Тому запрошую всіх, хто має конструктивні пропозиції та бажання працювати над їх практичним втіленням до співпраці. Роботи дуже багато, вистачить на всіх).

Переконана, що розвиток Харківщини - це спільна справа влади та громадськості.

Разом переможемо!

P.S. Зараз, як Представник України в Конгресі регіональних влад Ради Європи, перебуваю у Стразбурзі. Обговорюємо шляхи європейського розвитку регіонів, процеси децентралізації. Презентую Харківщину. Деталі та підсумки після завершення пленарного тижня.


Теги: ХОГА

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095081329345703 [2] => 0.055131912231445 )