общество

Аброськин рассказал об очищении полиции на Донбассе

19 октября 2016
11:25
856
Поделиться:

В Донецкой области правоохранители установили несколько сотрудников полиции (бывшей ГАИ, - ред), которые подозреваются в причастности к коррупционным схемам. Об этом у себя в Facebook cooбщил глава ГУ Нацполиции в Донецкой области Вячеслав Аброськин.

До мене звертаються громадяни області зі скаргами на дії деяких працівників поліції. Триває процес очищення лав поліції Донецької області від тих, хто не зрозумів, що "карати та кришувати" більше не вийде. Найбільше нарікань від жителів викликають працівники колишньої ДАІ. Тому саме з цього підрозділу ми почали реформування. Крок за кроком ми форматуємо його. Підрозділ вже неодноразово проходив оптимізацію, але негатив залишається.

Ми перші виступаємо за перевірки та документування діяльності співробітників, які причетні до корупційних схем та інших порушень. Принципово надаємо сприяння у викритті фактів перевищення повноважень та злочинних дій таких працівників. Тільки протягом останніх двох місяців встановлено низку осіб, які причетні до отримання незаконної вигоди. І такі "працівники" зводять нанівець роботу цілого колективу поліції Донецької області. Поки одні затримують терористів та їхніх посібників, розкривають вбивства, працюють на лінії бойових дій, під обстрілами, ризикуючи життям, окремі особи "сидять у кущах" та наживаються за чужий рахунок.

Якщо вам відомі факти неправомірних дій працівників поліції Донеччини, звертайтесь на наш телефон довіри 0-800-505-102. По кожному повідомленню буде проведена перевірка.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010221004486084 [2] => 0.24859499931335 )