политика

Муженко заявил, что армия проводит испытания возможностей новейших отечественных разработок средств ПВО

27 октября 2016
20:14
1199
Поделиться:

Начальник генерального штаба Виктор Муженко заявил, что армия проводит испытания возможностей новейших отечественных разработок средств противовоздушной обороны.

Об этом он сказал во время инструкторско-методического занятия с исследовательской группой, которое проходило на одном из общевойсковых полигонов, сообщает пресс-служба Генштаба в соцсети.

Завершилось інструкторсько-методичні заняття з дослідницькою групою, яке проходили на одному із загальновійськових полігонів. Його родзинкою було застосування новітніх технологій для виконання тривіальних завдань протиповітряної оборони. За злагодженою роботою льотних екіпажів бригад тактичної авіації, зенітних ракетних і радіотехнічних підрозділів та дивізіонів Повітряних Сил ЗС України, підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ та їхнім реагуванням на ввідні спостерігали начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов, офіцери Генерального штабу та управління Повітряних сил.
Головним завданням для зенітних ракетних військ була побудова ешелонованої системи зенітного ракетного прикриття в умовах болотисто-лісистої місцевості з великими кутами закриття. Тому в побудову оборони входили не тільки зенітні ракетні дивізіони а й підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ.
- Робота в таких умовах місцевості потребує відходу від «академічних» постулатів. Випробувані під час занять прийоми будуть враховані під час навчання особового складу військ ППО та командирів підрозділів, в тому числі й курсантів у Харківському Національному університеті Повітряних Сил, - зазначив начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил генерал-майор Дмитро Карпенко, і додав, що мета навчання для підрозділів і дивізіонів зенітних ракетних військ досягнута, особовий склад показав високий професіоналізм ,навченість та злагодженість у взаємодії військ Повітряних Сил та з військами протиповітряної оборони Сухопутних військ.
- Ми проводимо випробування можливостей систем протиповітряної оборони, зокрема новітніх вітчизняних розробок. Маємо достойні результати. Це покращить ефективність застосування як систем радіотехнічних військ, зенітно-ракетних військ, авіації, так і протиповітряної оборони в цілому. Повітряні Сили крок за кроком набувають нових спроможностей, - підсумував перебіг занять генерал армії України Віктор Муженко.


Теги: Муженко

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
8 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0013439655303955 [2] => 0.11404395103455 )