Происшествия

На Днепропетровщине проведена масштабная антирейдерская операция

29 октября 2016
09:56
2385
Поделиться:

Департамент по расследованию особо важных дел в сфере экономики Генеральной прокуратуры Украины при поддержке Департамента противодействия преступления м в сфере экономики и Департамента внутренней безопасности Национальной полиции Украины, под защитой спецподразделений Нацполиции провели успешную антирейдерскую операцию в Днепропетровской области, сообщает Главное со ссылкой на пресс-службу ГПУ.

Як установлено в ході здійснюваного досудового розслідування, невідомі особи шляхом використання підроблених документів у місті Києві перереєстрували право власності чотирьох сільськогосподарських товариств «Земля», «Олександро-Володимирське», «Оріон» та «Победа-Агро», які розташовані на території Дніпропетровської області, на недобросовісного набувача, після чого із застосуванням озброєних «тітушок» захопили указані товариства. У подальшому, з використанням власної та захопленої сільськогосподарської техніки, у вересні-жовтні зібрали врожай соняшнику та зернових на суму близько 50 млн грн. 

Після установлення даного факту та підтвердження підроблення реєстраційних документів проведеними експертизами Генеральною прокуратурою України спільно з Національною поліцією проведено спецоперацією по звільненню захоплених товариств від рейдерів.

У результаті проведених 30 обшуків дійсному власнику повернуто основні засоби вартістю близько 250 млн грн, у тому числі 33 одиниці сільськогосподарської техніки, а також 2 тисячі тонн вилученого у зловмисників зерна, яке вони не встигли реалізувати.

Вживаються заходи до повернення іншого майна потерпілих, встановлення організаторів та виконавців рейдерського захоплення та притягнення їх до кримінальної відповідальності.


Звертає на себе увагу бездіяльність правоохоронних органів та органів влади Дніпропетровської області, які, незважаючи на неодноразові звернення потерпілих у продовж тривалого часу, не реагували на очевидний злочин. Їх діям чи бездіяльності також буде надана правова оцінка.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00066518783569336 [2] => 0.13977813720703 )