общество

Кабмин оставит чиновников без "глашатаев"

23 ноября 2016
17:27
795
Поделиться:

Кабинет министров принял постановление, которым утвердил перечень печатных средств массовой информации, которые подлежат выходу из государственной собственности на первом этапе. Об этом сообщил пресс-секретарь премьер-министра Дмитрий Столярчук в Facebook

В список попали 244 печатных СМИ и редакции, что составляет более половины коммунальных СМИ в стране.

Сьогодні Уряд зробив крок на шляху роздержавлення друкованих засобів масової інформації. Мета реформи – позбавити ці ЗМІ державного впливу й зробити їх цікавими та інформативними. Кабінет Міністрів на сьогоднішьоєму засіданні затвердив список із 244-х друкованих видань, які висловили бажання взяти участь в першому етапі реформування - це понад половина комунальних ЗМІ в країні.

Пріоритетно будуть враховані думки колективів цих ЗМІ щодо шляхів трансформації видань.

Зобов’язання щодо реформування було взято Україною перед Радою Європи ще у 2005 році. Практично всі уряди обіцяли роздержавити українську пресу, але надалі обіцянок справа не йшла.
І ось сьогодні підписом Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана підтримано багаторічні прагнення українських газетярів.

Таким чином, ми створюємо фундамент для появи в Україні мережі якісної місцевої преси, яка буде користуватися попитом у читачів. А сама країна робіть ще один крок на шляху до Європи, втілюючи на практиці європейські цінності. 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096583366394043 [2] => 0.1053569316864 )