общество

Аваков и Турчинов вручили награды бойцам Нацгвардии (фото, видео)

25 ноября 2016
19:14
2697
Поделиться:

У Головному управлінні Національної гвардії України тривають навчально-методичні збори з керівним складом. Сьогодні проводиться розширене засідання Військової ради Національної гвардії України за участі Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.  

Розпочав захід командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров. Він відмітив, що довіра до гвардійців з боку населення та керівництва держави надзвичайно висока. Це, у свою чергу, свідчить про високий рівень відповідальності за результат своєї роботи та вимагає відповідного професійного рівня і готовності до виконання визначених законодавством завдань.

- Керівництво держави дає сьогодні високу оцінку діяльності Національної гвардії України. У свою чергу ви повинні розуміти, що ваш професійний рівень, чіткі та злагоджені ваші дії та ваших підлеглих – це запорука безпеки та спокою наших громадян, - наголосив командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров, звертаючись до учасників зборів.

- Із самого початку ми бачили Національну гвардію як високомобільні, професійно діючі універсальні війська, які здатні ефективно працювати як в умовах сучасного бою на фронті, так і результативно діяти в тилу, захищаючи правопорядок і державність нашої країни. І мені приємно констатувати, що саме такою і стала Національна гвардія України, - відмітив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Під час засідання Військової ради підводили підсумки діяльності гвардії з початку року. Наказом Міністра внутрішніх справ України було заохочено 12 військовослужбовців.

Також Указом Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України ще одного офіцера нагороджено Орденом Богдана Хмельницького.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00085902214050293 [2] => 0.13463997840881 )