политика

Комментарий МИД Украины по поводу израильского голосования в ООН

25 декабря 2016
22:21
3321
Поделиться:

23 грудня 2016 року Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію 2334 щодо становища на Близькому Сході. Всі члени Ради Безпеки підтримали згадану резолюцію за виключенням Сполучених Штатів, які утримались.

Наша держава протягом багатьох років займає послідовну та збалансовану позицію щодо ізраїльсько-палестинського конфлікту. Ми виступаємо за мирне співіснування двох незалежних держав - Ізраїлю і Палестини. Врегулювання конфлікту має відбуватися виключно мирними засобами. При цьому ми наголошуємо на необхідності проведення прямих ізраїльсько-палестинських переговорів.  Як повідомляє Главное, про це йдеться на сайті МЗС України.

Україна, як і решта постійних та непостійних членів Ради Безпеки ООН, а також Генеральний секретар ООН, неодноразово засуджувала поселенську діяльність Ізраїлю, оскільки вона суперечить міжнародному праву.

Ми також засуджуємо насильство і підбурювання до нього з боку палестинської сторони.

Текст резолюції є збалансованим – вона закликає до вжиття необхідних для мирного врегулювання кроків як з боку ізраїльської, так і палестинської сторони: Ізраїль має припинити поселенську діяльність, а палестинські власті - вжити ефективних заходів боротьби з тероризмом.

Наша держава послідовно виступає за дотримання норм міжнародного права всіма і всюди, оскільки на власному прикладі відчула, до яких трагічних наслідків призводить його порушення.

Саме тому визначальними при виробленні позиції України стали наш послідовний курс на забезпечення дотримання норм міжнародного права всіма його суб'єктами.

Переконані, що лише зовнішня політика, яка заснована на необхідності захисту національних інтересів,  а також  на повазі до міжнародного права та універсальних цінностей і принципів - є переконливою і зрозумілою для всіх.

Впевнені, що активна й емоційна внутрішньополітична дискусія в Ізраїлі не завадить традиційно дружнім українсько-ізраїльським відносинам, що засновані на взаємній повазі та спільності інтересів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
14 сентября 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00091004371643066 [2] => 0.14311099052429 )