ТОП-темы:       ДТП в центре Харькова   
общество

Полторак, Яровой и Аллеров открыли в Академии НГУ учебно-спортивный комплекс (фото, видео)

26 декабря 2016
13:43
920
Поделиться:

З нагоди 85-ї річниці створення навчального закладу були відкриті та введені в експлуатацію капітально відновлені приміщення: навчально-спортивний комплекс та лінгафонна аудиторія.

Відкривали нові приміщення почесні гості Академії - представники керівництва держави, області, міста та ветерани-випускники вишу.

«Колектив Національної академії Національної гвардії України не стоїть на місці. Мені приємно, що тут створюються всі умови для належної підготовки майбутніх офіцерів. Ці приміщення є передовими та відповідають всім сучасним вимогам підготовки», - зазначив командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

Навчально-спортивний комплекс  включає в себе: зал для ігрових видів спорту, зал для кросфіту, відновлювальний центр, зал для рукопашного бою. Всі приміщення були повністю відновлені і забезпечені необхідним професійним спортивним інвентарем.

«Спортивний комплекс такого класу є дуже необхідним в процесі підготовки майбутніх офіцерів. Він дозволяє цілий рік проводити тренування, не зважаючи на погодні умови. Особливо важливими є зали з кросфіту та рукопашного бою. Цього року наша збірна перемогла на чемпіонаті Нацгвардії з кросфіту і ми маємо посилено готуватися до змагань наступного року. Цей вид спорту активно розвивається у Національній гвардії і ми, фактично, перші у військах, хто створив саме професійний зал для занять цим видом спорту», - зазначив начальник кафедри фізичної підготовки та спорту полковник Олександр Пилипець.

Лінгафонна аудиторія  обладнана 15 посадочними місцями. Сучасне комп’ютерне  обладнання та програмне забезпечення дозволяє працювати з цілою аудиторією або розділити її на групи. Програмне забезпечення надає можливість проводити навчання та тестування. Займатимуться в ній курсанти Академії та офіцери, що вивчають іноземні мови та проходять підготовку на мовних курсах.

 «Враховуючи, що вивчення іноземних мов є зараз пріоритетним завданням для військовослужбовців Нацгвардії, створення такого кабінету є дуже актуальним. Особливість його призначення в тому, що він надає можливість ефективно застосовувати аудіоматеріали в навчальному процесі та формувати навички сприйняття мови від її носіїв, включаючи і діалекти», - розповідає начальник мовного відділу майор Артем Радванський. комментарии

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00097203254699707 [2] => 0.094452142715454 )