общество

Из Харькова стартовал тур спектакля-реквиема "Война без срока..."

21 января 2017
16:55
2101
Поделиться:

У Харкові стартував всеукраїнський благодійний тур вистави-реквієма "Війна без строку..." курсантів Академії СБУ, присвячений пам’яті загиблих співробітників спецслужби, повідомляє Главное з посиланням на прес-центр СБУ.

Під час вистави курсанти від імені Героїв Служби правдиво розповіли про їхні життєві історії без прикрас і пафосу. У постановці використано фото та відеоматеріали за участю загиблих співробітників, цитати із інтерв’ю, спогади рідних, а також фрагменти фільмів, зроблених Академією. 

Постановку, яка відбулася у харківському Палаці студентів, відвідали молодь харківських навчальних закладів, колеги загиблих співробітників, представники місцевої влади та підприємці.

Керівник Національної академії СБУ Сергій Кудінов подякував присутнім за те, що вони знайшли можливість у переддень свята Соборності України відвідати благодійний захід та вшанувати пам’ять Героїв. "Сьогодні складний час неоголошеної Росією війни. За останні роки на сході нашої держави загинуло багато наших співвітчизників, які спинили агресора ціною власного життя. Серед них співробітники СБУ – Герої, яким присвячена сьогоднішня вистава", ‒ наголосив Сергій Кудінов. 

Курсанти Академії СБУ, які беруть участь у виставі, зізнаються, що кожного разу через серце пропускають свій виступ. "У нашій Академії вчяться хлопці та дівчата зі всіх куточків України, у тому числі з тимчасово окупованих Криму та Донбасу. Після випуску вони обіцяють зробити все можливе, щоб звільнити свою "малу Батьківщину" та служити саме там", ‒ запевнив один з курсантів.

У холі Центру культури і мистецтв було також представлено виставку портретів загиблих Героїв СБУ "Невидима варта", авторства співробітниці Академії Лесі Шиденко і її доньки.

Всі зібрані під час благодійного вечора гроші, керівник Національної Академії СБУ передав начальнику Військово-медичного клінічного центру у Північному регіоні на реабілітацію учасників антитерористичної операції. 

Найближчим часом курсанти Академії представлять благодійну виставу-реквієм глядачам у Дніпрі, Одесі, Вінниці та Львові.


Теги: сбу

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 872 785 
+11 680
Болеет:  
418 812 
-2 796
Выздоровело:  
1 416 215 
+14 019
Умерло:  
37 758 
+457
Привито:  
388 401 
+10 135

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072789192199707 [2] => 0.20942997932434 )