общество

Лишь лучшие кадеты смогут стать гвардейцами (фото)

24 января 2017
07:39
1004
Поделиться:

У гарнізонний будинок офіцерів Харкова завітало більше трьохсот кадетів з Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Для них курсанти Національної академії Національної гвардії України влаштували презентацію свого навчального закладу, повідомляє сайт Академії.

«У нашому вузі навчається багато курсантів, які є випускниками саме «Кадетського корпусу». Ми завжди відвідуємо присяги та випуски цього навчального закладу, постійно запрошуємо кадетів до Академії на дні відкритих дверей та свята. Всі заходи, які ми проводимо з кадетами – різнопланові, сьогодні ми хочемо ознайомити майбутніх випускників з факультетами, на яких вони зможуть навчатися, аби стати офіцерами», - зазначив заступник начальника командно-штабного факультету Академії по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко.

У будинку офіцерів було організовано декілька навчальних місць. На них кадети ознайомилися з факультетами, які є в Академії, та яких спеціалістів вони готують – наступного навчального року набір буде проводитись на п’ять факультетів, а не на чотири, як минулого року. Серед нових спеціальностей – військові юристи та психологи.

Старший лейтенант Богдан Патрик ознайомив майбутніх офіцерів із зразками зброї, що стоїть на озброєнні в Національній гвардії та зразками форми одягу. Серед представленого озброєння були і найсучасніші зразки, що виготовляються в Україні і вже використовуються у військах.

Підполковник Вадим Євсеєв показав спеціальне обладнання та засоби, які використовуються підрозділами Нацгвардії у повсякденній діяльності та при виконанні службово-бойових завдань. Особливу увагу кадетів прикував спеціальний костюм для розмінування, вони мали змогу його приміряти та спробувати себе в ролі спеціалістів-вибухотехніків.

Після екскурсійної та ознайомчої частини на кадетів чекав невеликий концерт. Юнаки переглянули презентаційний фільм про Академію, показовий виступ шаблісток. Випускники «Кадетського корпусу», які нині навчаються в Академії Нацгвардії, поділилися своїми враженнями від навчання та розповіли кожен про свою спеціальність. Пісенні композиції виконали учасники вокального колективу Академії «П’ять стихій».

«Я ще більше переконався, що хочу вступити саме до лав Національної гвардії. Я вже багато чув про Академію, декілька моїх старших товаришів там навчаються і в них тільки приємні враження. До того ж, тут гарний вибір спеціальностей і я вже свій вибір зробив - хочу навчатись на командно-штабному факультеті», – зазначив кадет Ігор Гриценко.

 


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00080084800720215 [2] => 0.29951405525208 )