экономика

АвтоКрАЗ оштрафовали за срыв сроков поставки продукции армии

21 февраля 2017
12:02
1061
Поделиться:

Рішенням господарського суду міста Києва задоволено позов першого заступника військового прокурора Центрального регіону України в інтересах Міністерства оборони України до ПАТ «АвтоКраз» про стягнення штрафних санкцій за порушення строків поставки продукції оборонного призначення на суму 1,8 млн грн.

Міноборони України уклало з публічним акціонерним товариством державний контракт на поставку продукції за державним оборонним замовленням , а саме автомобілів вантажних підвищеної прохідності.

Втім, свої договірні зобов’язання відповідач виконав із простроченням на 30 днів, що підтверджується актами приймання-передачі продукції.

Відповідно до укладеного контракту, господарські зобов’язання повинні виконуватись належним чином відповідно до закону та умов договору, а у разі їх невиконання до сторони можуть бути застосовані штрафні санкції.

Зважаючи на порушенням умов договору, що є безпосередньою шкодою інтересам держави, військова прокуратура регіону звернулась з позовом до суду щодо стягнення штрафних санкцій, який задоволено у повному обсязі. 


Теги: КрАЗ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011711120605469 [2] => 0.13636803627014 )