ТОП-темы:       ДТП в центре Харькова   
экономика

Мнение: о вопросе мониторинга жизни чиновников

15 марта 2017
14:45
474
Поделиться:

Порядок проведения мониторинга образа жизни декларантов, который сейчас разрабатывается, не будет конфликтовать ни с Конституцией, ни с законами о предотвращении коррупции, об информации, о доступе к публичной информации и о защите персональных данных. Об этом на своей странице в соцсети сообщила глава Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции Наталья Корчак.

Національне агентство працює виключно в рамках законодавчої бази. В частині проведення моніторингу способу життя, Порядок якого розробляється, НАЗК не порушуватиме ні Конституцію, ні ЗУ «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних». Агентство не проводитиме оперативно-розшукову діяльність (негласні слідчі дії) бо не тільки не має в структурі оперативних підрозділів, але й законодавчо не уповноважено на таку роботу.

Можу зазначити, що для об’єктивності ми звернулися до провідних юридичних вищих навчальних закладів України за науковими роз’ясненнями стосовно тотожності здійснення моніторингу способу життя за змістом зі слідчими діями. Позиція науковців з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національної академії прокуратури України, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого - за своєю правовою природою здійснення моніторингу способу життя суб’єкта декларування ані за змістом, ані за формою не є тотожним слідчим (розшуковим) діям, визначеним в КПК України.

Таким чином співставляти процес проведення моніторингу способу життя з процесом проведення негласних розшукових дій у даний час не є вірним.комментарии

20 октября 2017
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011000633239746 [2] => 0.050773859024048 )