общество

Сводка: восстановление Балаклеи продолжается

3 апреля 2017
12:31
914
Поделиться:

Пострадавшему в результате взрывов на складах боеприпасов населению предоставляется гуманитарная помощь - стройматериалы и продукты

Станом на 08:00 3 квітня пожеж на території м. Балаклія та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано. 

Територію м. Балаклія та 9 прилеглих населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації очищено від вибухонебезпечних предметів.

Всього з початку робіт вилучено 5 тис. 483 вибухонебезпечних предмети ( 2 квітня – 961).

У ході очищення піротехнічними підрозділами ДСНС територій навколо міста Балаклії від вибухонебезпечних предметів 10 кілометрову зону забруднення зменшено до 7 км.

Організовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Роздано 7 тис. пам’яток щодо дій населення у разі виявлення ВНП.

Проведено інструкторсько-методичне заняття з педагогічним складом закладів освіти по проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи з дітьми щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

В понеділок у всіх школах міста та району навчальний процес розпочнеться з уроку безпеки життєдіяльності щодо дотримання правил безпеки при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

До виконання робіт з розмінування від ДСНС залучено 100 піротехніків та 36 од. спеціальної техніки (20 піротехнічних розрахунків).

Для обігріву постраждалого населення та організації дворазового гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункт обігріву (по вул. Арсенальна,) до яких звернулось 1 тис. 392 чол. (2 квітня – 143 чол.).

Завершується відновлення газопостачання м. Балаклія. Залишилось підключити близько 156 абонентів де відсутні власники або забиті вентиляційні канали. Проводиться робота з прочистки та відновлення вентиляційних каналів. Відновлено теплопостачання міста, за винятком військового містечка.

Повністю зруйновані 5 приватних житлових будинків та 35 квартир у багатоквартиних будинках барачного типу.

Проводяться відновлювальні роботи у 46 багатоповерхових і приватних будинках, 1 дитсадку та 1 закладі охорони здоров’я (встановлення нових вікон, ремонт дахів). Відновлено покрівлю в 7 приватних будинках та 2 школах.

Місцевими органами влади організовано дворазове гаряче харчування мешканців найбільш постраждалих районів м. Балаклія. На 3 квітня запланована адресна роздача 1тис. 700 продуктових наборів.

Надається гуманітарна допомога постраждалому населенню у вигляді будівельних матеріалів (роздано 143 тон.) та продуктів харчування (роздано 76 тон.).

В зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 613 чол. та 137 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної та пожежної техніки.

На базі Балаклійської районної державної адміністрації організовано роботу гарячої телефонної лінії в цілодобовому режимі (05749-5-10-76).


Теги: Балаклея

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00091099739074707 [2] => 0.14480018615723 )