спорт

Гвардейцы стали номинантами и победителями "Спортивного Оскара Украины"

3 апреля 2017
12:42
829
Поделиться:

З повним списком та іменами переможців за усіма номінаціями Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року» можна ознайомитись на сайті НОК України

На головній спортивній арені країни НСК «Олімпійський», в затишному«Олімпійському дворику» відбулася щорічна Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», яка традиційно зібрала славетну плеяду видатних спортивних особистостей країни: неперевершених легенд минулого, яскравих зірок сьогодення та обдарованих надій майбутнього.

Серед  учасників цього урочистого дійства був також й чималий спортивний «загін» військовослужбовців і службовців Національної гвардії України. Представники спортивного клубу Національної гвардії України були у числі  номінантів за різними версіями урочистого заходу, а також переможців, почесних гостей і запрошених.

Олімпійська чемпіонка з біатлону зимових Олімпійських Ігор-2014 року у Сочі, заслужений майстер спорту України, майор Національної гвардії України Олена Підгрушна, як почесний гість, брала участь у нагородженні переможців«Спортивного Оскару» України.

Срібний призер Ігор ХХХІ Олімпіади-2016 у Ріо-Де-Жанейро  з сучасного п’ятиборства, заслужений майстер спорту України, капітан Павло Тимощенко за підсумками інтерактивного голосування в соціальних мережах у номінації «Народний вибір» визначений одним з найкращих восьми українських спортсменів-чоловіків.

Бронзовий призер Ігор ХХХІ Олімпіади-2016 у Ріо-Де-Жанейро у веслуванні на каное-двійці на дистанції 1000 метрів, заслужений майстер спорту України, солдат Дмитро Янчук – спортсмен-інструктор спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України разом із своїм напарником Тарасом Міщуком, а також чемпіонка Європи у групі, володарка 4-го місця Ігор ХХХІ Олімпіади-2016 у Ріо-Де-Жанейро з синхронного плавання, заслужений майстер спорту України, фахівець Ганна Волошина– спортсмен-інструктор спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України разом із своїми подругами по команді, визначені серед кращих трьох спортивних команд держави за номінацією «Найкраща команда року».

Дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи з плавання на дистанціях 800 та 1500 метрів, переможець і призер етапів кубка світу, учасник Ігор ХХХІ Олімпіади-2016 у Ріо-Де-Жанейро, майстер спорту України міжнародного класу. фахівець Михайло Романчук – спортсмен-інструктор спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України, визначений серед кращих трьох молодих спортсменів Україниза номінацією «Олімпіська надія України».

Бронзова призерка Ігор ХХХІ Олімпіади-2016 у Ріо-Де-Жанейро, бронзова призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики, молодший лейтенант Ганна Різатдінова – інструктор зі спорту вищої кваліфікації спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії Україниза підсумками інтерактивного голосування в соціальних мережах у номінації «Народний вибір» здобула впевнену перемогу серед українських спортсменок-жінок.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
181 237 
+2 884
Болеет:  
97 694 
+1 108
Выздоровело:  
79 901 
+1 717
Умерло:  
3 642 
+59

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067305564880371 [2] => 0.23374795913696 )