общество

"На Луганщине 61 новоселье!". Глава МВД вручил семьям полицейских сертификаты на квартиры (фото)

7 апреля 2017
14:53
1479
Поделиться:

Сьогодні, 7 квітня, під час робочої поїздки на Луганщину міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив 61 сертифікат на житло працівникам поліції, які несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції.

За словами очільника МВС, сьогоднішнє вручення показує стратегію Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. «Ми хочемо підтримати професійного поліцейського, який орієнтований на довгу чесну службу. А це можливо за умови, що він буде впевнений у завтрашньому дні. Це фундаментальна основа реформи, яку ми проводимо: ми маємо зробити все, щоб поліцейський відчував себе комфортно, отримував гідну зарплату, мав професійне обладнання, мав вдома затишок і тил, мав перспективи», – заявив Арсен Аваков

Міністр подякував правоохоронцям за те, що в складний для країни момент вони прийняли рішення залишилися в Україні. «Більшість з вас втратили на окупованій території практично все, але продовжили боронити Україну, її державність і майбутнє. Ми відповідаємо на ваш вчинок – і тому ми сьогодні вручаємо тут 61 квартиру», – звернувся до поліцейських Арсен Аваков.

МВС України виділило 18 мільйонів гривень із загального фонду державного бюджету для придбання службових квартир для поліції, вимушених переселенців, які залишились вірними присязі і сьогодні продовжують службу у зоні проведення АТО на Луганщині.

За результатами проведення прозорого конкурсу Головним управлінням Національної поліції області придбана 61 квартира: 10 однокімнатних, 35 двокімнатних, 16 трьохкімнатних помешкань у містах Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна та смт. Троїцьке. Квартири отримали родини поліцейських, які є внутрішньо переміщеними особами, мають поранення отримане під час виконання службових обов’язків та статус учасника бойових дій, мають трьох і більше дітей, дітей інвалідів, або виховують дитину без одного із батьків.

Крім того, для підтримання молодих спеціалістів, однокімнатна квартира у м. Сєвєродонецьку була надана молодому фахівцю 2017 року випуску, який також є внутрішньо переміщеною особою та прибув для проходження служби у Сєвєродонецький відділ поліції.

Органи виконавчої влади Луганщини підтримали ініціативу та допомогу Міністерства внутрішніх справ щодо забезпечення житлом захисників правопорядку Луганщини і затвердили на засіданнях міських рад рішення житлової комісії Головного управління поліції Луганщини.

Під час поліцейським Луганщини ключів від квартир Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, їхні власники можуть вселитися у нові помешкання вже до Великодня. Також глава Нацполіції виловив сподівання, що до кінця року вакансій у поліції Луганської області буде в рази менше, ніж ті 700 вакансій, які є зараз.

«Кроки, які робить керівництво Національної поліції завдяки МВС і міністру, дають людям розуміння: ми – велика єдина українська спільнота. І нас не розділяє ніщо – ні мова, ні відстань. І те, що ми з вами маємо, ми маємо завдяки нашій з вами праці», – підкреслив Сергій Князєв.

Арсен Аваков також повідомив, що це не останнє вручення житла тим, хто приїхав з окупованої території і чесно служить бажання захищати Україну. «Ті, хто пройшов такий шлях випробувань, - це той золотий фонд, на який ми можемо розраховувати завжди», – наголосив глава МВС і пообіцяв їм подальшу підтримку.

 

 

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010020732879639 [2] => 0.15888404846191 )