общество

Аваков: соблюдение прав человека - путь к европейскому будущему нашего государства

7 апреля 2017
15:26
924
Поделиться:

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив сьогодні, 7 квітня, під час офіційного відкриття реконструйованого ізолятору тимчасового тримання ГУНП Луганської області

На Луганщині, у зоні проведення антитерористичної операції, це перший режимний заклад, який відповідає вимогам європейського режимного пенітенціарного закладу.

Як наголосив під час відкриття міністр внутрішніх справ, дотримання прав людини, зокрема й у ізоляторах тимчасового тримання, є однією з умов європейського майбутнього нашої держави. «ІТТ, який ми сьогодні відкриваємо, побудований і обладнаний за сучасними зразками і стандартами дотримання прав людини. Це принципово важливо, ще й тому, що тут утримуватимуться громадяни, чия провина у злочині ще не доведена судом», – підкреслив Арсен Аваков.

На території реконструйованого ІТТ ГУНП Луганської області функціонує медичний ізолятор, дезінфекційні блоки, харчоблок, 12 камер з належними санітарно-побутовими умовами на 37 осіб. Окрім комфортних камер є спецкімнати для зустрічей з адвокатами, допитів і кімнати впізнання обладнані дзеркальним склом, за яким свідка чи потерпілого від злочину не бачить підозрюваний.

Також у закладі знаходяться спеціальні кімнати для проведення слідчих дій, подвір’я для прогулянок, сучасне автономне опалення та сигналізація.

Реконструйований ІТТ обслуговуватиме два міста – Сєвєродонецьк та Кремінну. Для затриманих створені належні умови перебування: камери облаштовані вентиляцією, що в разі необхідності підігріває холодне повітря перед його подачею, автономним опаленням, вікнами з автоприводом, кнопкою виклику чергового, наявне джерело резервного живлення та подачі води.

Створені належні умови також і для цілодобового несення служби співробітниками поліції.

 


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
19 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010621547698975 [2] => 0.22290205955505 )