культура

В Киеве к Евровидению презентовали арт-самолет

29 апреля 2017
12:28
742
Поделиться:

28 квітня у Києві на площі перед аеропортом «Київ» урочисто відкрили арт-літак у новенькій лівреї у кольорах Євробачення, повідомляє Главное з посиланням на Ukraine Crisis Media Center.

 «Наш арт-літак – унікальний: більше двох років він радував гостей і жителів столиці своїм кольоровим виглядом. Вже зроблені тисячі селфі, що розлетілися по всьому світу. Літак став візитною карткою аеропорту «Київ». Але прийшов час змінити «одяг». Тож зустрічайте наш арт-літак у кольорах Євробачення-2017» - відкрила захід Галина Богданенко, керівник прес-служби аеропорту «Київ».

«Наша ідея – не тільки показати красивий літак у кольорах Євробачення, а й привернути увагу гостей столиці до українського літакобудування. Адже за рівнем розвитку авіаційної промисловості Україна належить до найбільш розвинутих держав. Цьому красеню АН-24, який наразі є арт-візитівкою аеропорту «Київ», вже багато років, а він продовжує надихати. І я щиро вдячний колегам за можливість донесення іноземним гостям столиці важливих меседжів саме у такий креативний спосіб», - прокоментував подію Генадій Курочка, керівник проекту та керуючий партнер компанії CFC Consulting.

 
 

 
Олександр Хохлов, директор програми АН-132 ДП «Антонов», також подякував організаторам проекту за новий арт-вигляд АН-24 та зазначив, що у червні цього року ДП «Антонов» спільно з партнерами із Саудівської Аравії планують показати на авіаційній виставці у Франції нового красеня – український літак АН-132.
 

 
 
Розмальовували літак художники Андрій Ковтун та Вікторія Лайм. Андрій представляє третє покоління «авіаційної» сім’ї. Дідусь – льотчик, тато – авіатехнік, а Андрій – художник, який розмальовує літаки. Як пожартував під час урочистого відкриття сам митець: «Якби ми працювали втрьох, то мій тато б лагодив літаки, я б їх розмальовував, а дідусь би був пілотом. Це була б супер-команда». Художники зазначили, що під час роботи над цим арт-об’єктом погодні умови були не зовсім сприятливими, але їм все вдалося. Зараз це єдиний літак в Україні, який розмальований у стилі дизайну Євробачення-2017.комментарии

Сегодня
17 ноября 2017
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001060962677002 [2] => 0.072558164596558 )