Общество

В Харькове гвардейцы-срочники приняли присягу на верность народу Украины (фото, видео)

21 мая 2017
08:47
2991
Поделиться:

Гвардійці батальйону забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України, в урочистій обстановці, склали військову присягу на вірність українському народові

«Сьогодні складають військову присягу справжні мужні чоловіки, які  вирішили стати на захист нашої незалежної Батьківщини.  Вам випала доля служити у вкрай важливий момент для всього українського народу. Окремо хочу подякувати батькам нашого молодого поповнення, які виховали справжніх патріотів України.  Я бажаю новоспеченим гвардійцям ратної служби, мирного неба, здоров’я та наснаги», - привітав присутніх начальник Національної академії Національної гвардії України  генерал-майор Сергій Соколовський.

Юнаки, які пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю, клялися бути вірними і відданими  народу України,  сумлінно і чесно виконувати  військовий  обов'язок. На церемонію прийняття присяги були запрошені ветерани Академії, батьки та рідні гвардійців, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом. Привітання для солдат від батьків та командирів, виконання державного гімну України та постріли козацької гармати є невід’ємною частиною свята складання військової присяги.

«Дорогі наші сини! Прийнявши військову присягу, ви стали справжніми захисниками нашої Вітчизни, тому з честю та гідністю носіть це звання. Служіть чесно і сумлінно, бережіть себе і своїх товаришів», – привітала новоспечених захисників мама одного з солдатів Вікторія Юрченко.

Важливу роль в повсякденній діяльності Академії Національної гвардії посідає один з її підрозділів  - батальйон забезпечення навчального процесу, яким командує підполковник Дмитро Дрібноход. Службу в ньому проходять солдати строкової служби та військової служби за контрактом.

Молодики, які склали військову присягу, проходитимуть службу у батальйоні та забезпечуватимуть навчальний процес Академії, виконуючи широке коло покладених на них завдань найближчі півтора роки.

Всіх присутніх зі святом  привітав лауреат та переможець всеукраїнських  конкурсів музичного мистецтва старший сержант Микола Золочевський.

 «В нашому житті  настала значна подія, яка  відбувається лише один раз у житті чоловіка  і яку ми ніколи не забудемо. Дякуємо командирам та начальникам, які виховали із нас справжніх воїнів та довели до цієї знаменної дати. Наші батьки тепер можуть пишатися нами!», – зазначив солдат Тарас Стецюра.

По завершенню урочистостей, командування Академії  запросило батьків на бесіду та відповіли на всі питання, які виникли у них стосовно проходження військової служби їх синів. Батьки мали змогу ознайомилися з умовами проходження служби солдатами та поспілкуватися з безпосередніми командирами підрозділів, в яких будуть служити і навчатися їхні діти.

В свою чергу, командири подякували батькам за їхніх дітей, які присвятити себе військовій службі нашій Батьківщині та розповіли про перспективи проходження подальшої військової служби в лавах Національної гвардії України у якості військовослужбовців за контрактом.

Бажаємо молодим захисникам нашої Вітчизни успіху та натхнення в службі!

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007178783416748 [2] => 0.040782928466797 )