общество

В Днепре провели фестиваль "Песни, рожденные в АТО" (фото)

22 мая 2017
19:02
1186
Поделиться:

Фестиваль уже второй по счету

Яскравий музично-патріотичний захід організували Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська обласна асоціація об’єднань учасників АТО. Генеральним радіопартнером фестивалю на запрошення організаторів виступило військове радіо “Армія FM”.

На гала-концерт до обласного центру приїхали виконавці з багатьох куточків країни та представники кращих бойових підрозділів. Фестиваль об’єднав талановитих воїнів, які співали авторські композиції, відібрані журі. У залі літнього театру парку Шевченка їх зустрічали численні глядачі — музиканти, співаки, волонтери, військові журналісти та пересічні громадяни.

Учасники співали про любов до  Батьківщини, пережите ними на війні, біль втрат, радість перемог та бойову дружбу. Більшість пісень зал слухав стоячи і підтримував виконавців бурхливими оплесками.

За словами одного із лауреатів фестивалю сержанта Ігоря Веретеннікова, який виконав композицію «Вперед за Україну!», фестиваль фронтових пісень на очах перетворюється у масштабний музичний військово-патріотичний проект.

– Враження дуже позитивні! Атмосфера фесту неймовірна! Тут усе надихає й надає крила на нові звершення та перемоги, – поділився хлопець.

Інший лауреат, воїн-десантник, сержант запасу Юрій Сусло з піснею «Пепел» вже вдруге бере участь у фестивалі. Він каже, що пісня дуже підтримувала на війні, а іноді змінювала життя.

– У 2014 році наш десантний підрозділ зайшов на гору Карачун, – розповідає він. – Було гаряче, повним ходом йшли жорстокі бої. Ми відразу приступили до облаштування позицій. Раптом бачу, до мене біжить мій товариш Віктор з якимось мішком. Підбіг і каже: «Дивись, що знайшов у кущах – гітару!». То було справжнє диво. Поруч усе в огні, а тут така знахідка – майже новенький музичний інструмент, та ще й налаштований. З цього дня життя на війні змінилося. Невдовзі на фоні трагічних подій, пов’язаних із загибеллю товаришів, та складної бойової обстановки народилась моя перша пісня «Ну що вам розповісти?». Коли я її написав, вийшов до хлопців і попросив послухати композицію. Бійці записали мене на телефон. Вже за деякий час телефонували друзі та іронічно вітали мене з успіхом.

З проникливою композицією виступив захисник Донецького аеропорту старший солдат Володимир Семишкін. Разом з групою «4-5-+» воїн-десантник виконав пісню «Посмертно герой». Після свого виступу він розповів, що всі учасники фестивалю своєю творчістю намагались розповісти людям правду про війну з перших рук.

У тригодинному концерті також виступили відомі артисти, рок-групи та волонтери.

Організатори фестивалю привітали лауреатів та побажали подальших творчих успіхів. За підсумками фестивалю буде записаний та випущений на CD другий музичний альбом «Пісні, народжені в АТО».

Під час гала-концерту військові журналісти Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України вели пряму радіотрансляцію безпосередньо з місця події. Одразу після концерту відбулось декілька включень з організаторами та учасниками заходу. Цього дня в ефірі військового радіо «Армія FM» пісні, які лунали з фестивальної сцени, слухали у багатьох містах та населених пунктах в районі проведення АТО.

 


Теги: АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
15 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00083398818969727 [2] => 0.18738794326782 )