общество

Как в Винницкой области чиновники обворовывают и унижают семью погибшего в АТО бойца (фото)

22 мая 2017
17:02
1850
Поделиться:

Сельсовет решил отобрать землю под стареньким домом погибшего бойца

Об этом в соцсети сообщают побратимы погибшего бойца:

До уваги, в першу чергу дисантників 80-ї бригади та всіх атовців, хто знав-незнав командира взводу лейтенанта Ковальчука Віктора Євгеновича, що загинув в літку 2014 року ( приймав активну участь в обороні Луганського аеропорту ( нагороджений орденом "Богдана Хмельницького 3-го ступеню" посмертно) ). 
Весною 2014, на самому початку війни, лейтенант Ковальчук Віктор відразу після вишу потрапив на службу за контрактом до 80-ї аеромобільної бригади на посаду командира взводу. Тоді ж і його батько майор Ковальчук Євгеній Віталійович - до лав національної гвардії. В різних бригадах, але з спільною метою були відкомандировані на схід для виконання бойового завдання. В кінці літа 2014 року Віктор загинув під час виконання бойового завдання. До сьогодні батько (майор Ковальчук) до тями не може прийти... Тим часом, земля що знаходиться під стареньким будиночком родини Ковальчуків в літку 2014 була внаглу визнана безхозною і прийнята на баланс Козятинської сільської ради. ( віджата)
Звісно, я в це не повірив, навіть намагався переконати майора Ковальчука Є.В. про те, що скоріше за все це якесь непорозуміння. Тому потрібно з"їздити в сільську раду і все владнати. По приїзду туди ми були "послані культурною чиновничиською мовою", ніби земля була колись Ковальчуків, а сьогодні вона належить нам)))) - це коротко відповіла сільська голова Катеризюк Тетяна Миколаївна (тел. 8-04342-2-33-01 для особистих довідок від сільської голови. 
НЕСОРОМИМОСЯ ЗАДАЄМО ПИТАННЯ ОСОБИСТО ЇЙ.

МИ СВОЇХ НЕ КИДАЄМО.

p.s. перед тим як віджимати у таких родин майно, прошу вас тричі подумати.

 


Теги: АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0022900104522705 [2] => 0.18231296539307 )