общество

Во Львове харьковчанин признался в любви своей девушке прямо на присяге (фото)

22 мая 2017
18:18
7488
Поделиться:

У військовій частині 4114 Національної гвардії України 98 військовослужбовців з Харкова, Кропивницького, Рівного та Житомира склали Військову присягу на вірність українському народові

Військова присяга - це завжди свято. Для солдата Андрія Калатаєвського, військовослужбовця військової частини 4114 Національної гвардії України, цей день запам’ятається назавжди. В урочистій обстановці, Андрій освідчився у коханні своїй дівчині. Після привітань своїх товаришів з трибуни, Андрій покликав кохану на середину плацу, подарував букет троянд, каблучку та запропонував стати його дружиною. Дарія, так звати дівчину Андрія, від такої неочікуваної та оригінальної пропозиції втратила дар мови. Було помітно, як її очі горіли від щастя. Андрій поцілував й ніжно обійняв майбутню дружину та на час урочистостей залишив її з родичами…

Місяць часу молоді хлопці навчались військовим азам. Все чому їх навчили за цей короткий термін вони продемонстрували на плацу військової частини. Батьки та родичі строковиків були здивовані, що за такий короткий термін їхні діти оволоділи стройовими прийоми зі зброєю та прийомами рукопашного бою. 

Зі складанням Військової присяги привітали військовослужбовців т.в.о. начальника Західного територіального управління НГУ полковник Сергій Скрипнюк, командир військової частини 4114 полковник Степан Логуш, колишній командир військової частини полковник у відставці Володимир Турчак, батьки солдат та отець Михайло.

«Сьогодні для вас святковий день. Ви вступили до лав Національної гвардії. Держава довірила вам не тільки зброю, але й дає можливість навчитись захищати український народ. Робіть це на відмінно та із завзяттям», - наголосив з трибуни полковник Сергій Скрипнюк.

Після урочистостей молодих солдат вітали їхні батьки, родичі та друзі. Як і належить в цей день командування військової частини надало військовослужбовцям звільнення, під час якого вони змогли побачити історичні краєвиди Львова. 

Солдат Андрій Калатаєвський родом з Харкова. До армії пішов свідомо. Батько Андрія колишній військовий, офіцер. Мабуть це і вплинуло на самостійний вибір хлопця. Освідчитись Дарії у коханні Андрій хотів на її день народження 29 квітня, але 18 квітня він вже був в обласному військкоматі міста Харкова.

«Освідчитись у кохання я вирішив вже у Львові, за пару тижнів до Військової присяги, - розповідає солдат Андрій Калатаєвський, - до цього мене спонукала атмосфера військового колективу. Думав, що в армії моє бажання не зрозуміють. Коли поспілкувався з командирами, то отримав усіляку підтримку. Я знав, що Дарія приїде до мене. Так і з’явилась думка освідчитись в коханні під час проведення Військової присяги».

Андрій та Дарія познайомились в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту, два з половиною роки потому, під час святкування 80-ти річчя ліцею, коли на сцені ліцею, двоє виконували пісню «Ніжність» («Опустела без тебя земля…»). Весь цей час вони зустрічались. Думка про одруження була тільки в планах на майбутнє. 

Дарія Юрченко родом з смт Нова Водолага Харківської області. Працює на залізниці і вчиться в Харківському Українському державному університеті залізничного транспорту на першому курсі.
«Дуже хотіла його побачити, адже місяць часу пройшов, - розповідає Дарія, - тому і приїхала на присягу. Приїхала, а тут несподіванка, запропонували руку та серце. В мене немає слів, переповнюють емоції. Все як в казці. Тепер точно буду чекати».

Командування військової частини 4114 з розумінням віднеслось до цієї події. І посприяло солдату Андрію Калатаєвському та його дівчині Дарії. «До мене звернувся заступник начальника навчального збору по роботі з особовим складом майор Андрій Купрєєв та розповів про бажання солдата Андрія Калатаєвського освідчитись під час складання Військової присяги. – розповідає командир військової частини 4114 полковник Степан Логуш, - У нашій військовій частині це не перше освідчення. Попередні були під час приїзду особового складу із зони АТО. Такій радісній події ми раді завжди. Зробили корективи до сценарію та надали можливість освідчитись у коханні. В цьому випадку їм можна тільки позаздрити».

Таким хепі-ендом закінчилась Військова присяга у Львівському полку Національної гвардії України, де молоді нацгвардійці присягнули на вірність українському народові, а два закоханих серця поєднались у Львові.

Підполковник Олег Тіхов,
фото автора

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098705291748047 [2] => 0.078009843826294 )