политика

Харьковские бойцы АТО рассказали, как ВСУ продвинулись в "серой зоне" (фото)

2 июня 2017
11:07
1320
Поделиться:

Утверждается, что армия смогла отвоевать у террористов часть "серой зоны"

Украинские военные продвинулись вперед на расстояние около 1,5 км в так называемую "серую зону", и оборудовали новые позиции в районе Бахмутской трассы, чем улучшили свое тактическое положение.

Об этом сообщили на странице 93-й отдельной гвардейской механизированной Харьковской бригады в Facebook.

Бійці 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади, які зараз виконують бойові завдання в районі проведення АТО, покращили своє тактичне становище, просунувшись вперед на відстань близько 1,5 в так звану «сіру зону» ближче до Бахмутської траси, де було облаштовано нові позиції. Лінію фронту вдалося трохи вирівняти, а зайняття пануючих висот дозволило краще контролювати противника та мати вигідні умови для оборони.

Просуванню вперед передували місяці копіткої роботи розвідувальних підрозділів, які вивчали місцевість та поведінку супротивника, особливості мінування ворогом даної території, маршрути руху диверсійно-розвідувальних груп терористів. Після проведення підготовчих заходів та розмінування (а терористи встановили в хаотичному порядку безліч мін та вибухових пристроїв, в тому числі й заборонених міжнародними конвенціями), механізовані підрозділи бригади вийшли вперед, в окремих випадках скоротивши відстань до позицій ворога до 200 метрів, та закріпилися. Створено систему добре украплених та облаштованих опорних та спостережних пунктів.

Територія, звільнена та взята під контроль військовослужбовцями 93-ї ОМБр, за Мінськими угодами повинна була бути передана Україні, що й було зроблено українськими воїнами в ході ретельно підготовленої, добре спланованої та реалізованої операції.

Втрати серед особового складу з’єднання відсутні, не дивлячись на те, що нові бойові позиції бригади постійно перебували й перебувають під вогнем артилерії (в окремих випадках – пропутінські сили навіть використовували 203 мм самохідні гаубиці 2С7 «Піон»), мінометів калібром 120 та 82 мм, гранатометів різних типів та систем, стрілецької зброї.


Теги: АТО, армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00099992752075195 [2] => 0.35101795196533 )