Общество

Харьковские гвардейцы показали пример шефства над обездоленными детьми (фото)

3 июня 2017
09:02
1357
Поделиться:

Такие встречи стали для харьковских курсантов регулярными

Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України відвідали дитячий будинок «Зелений гай» та Харківський міський дитячий будинок №2 , де малюки із нетерпінням чекали на їх приїзд.

Одним з напрямків діяльності Академії Національної гвардії є шефська робота. Багаторічні теплі відносини пов'язують дитячі будинки та курсантів Академії. Регулярні зустрічі з маленькими діточками стали доброю традицією і приносять радість як малечі, так і курсантам

«Я досі знаходжусь в захваті від спілкування з дітьми. Вони зустріли нас тепло і радісно. Для кожного хлопчика та кожної дівчинки ми приготували приємний сюрприз у виглядів подарунків. Ми пообіцяли обов’язково повернутися до них знову. Як же вони раділи», – посміхаючись розповідає сержант Анастасія Олійник.

Наші військові завжди готові поділитись теплом мужнього серця. Спеціально для курсантів дітки організували коротку концертну програму з іграми та піснями, яка не залишила байдужим нікого з присутні. Вони з радістю бавились із гвардійцями та розказували про свої досягнення, ділилися своїми думками.

Курсанти подарували своїм маленьким друзям іграшки, розвиваючі ігри, та багато солодощів. У цих акціях беруть участь також працівники, офіцери і викладачі Академії. Малюки оплесками та дитячим сміхом проводжали гвардійців. Головною метою є спілкування, якого дітям, позбавленим сім'ї, так не вистачає.

«Це не перший мій візит до дитячого будинку, але я все одно дуже хвилююсь. Для дітей такі візити – це надія, адже на цю мить вони можуть відчути себе в справжньому сімейному колі. Дуже приємно бачити їх усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас за пророблену роботу», – зазначив курсант Ельман Фірудінов.

Автори Артемій Агафонов, Богдан Кушнір

Фото Яна Щербина


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
16 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072503089904785 [2] => 0.10044193267822 )