Политика

В Харькове тыловиков учили выявлять и обезвреживать террористов (фото)

5 июня 2017
13:38
1221
Поделиться:

Харківські військовослужбовці пройшли курс навчання для протидія терористичним проявам

За відомостями Міноборони, на базі Об'єднаного центру забезпечення проведено інструкторсько-методичний збір із командирами військових частин Тилу Збройних Сил України проведена низка показових занять та тактико-спеціальне навчання із залученням фахівців Служби безпеки України, офіцерів Військової служби правопорядку, пожежних ДСНС та фахівців Харківської ОДА. У заняттях взяли участь близько 100 осіб та 10 одиниць бойової і спеціальної техніки, повідомляє kh.depo.ua

"Організація заходів повсякденної діяльності у тилових підрозділах, протидія різним терористичним проявом та застосування противником безпілотних літальних апаратів, а також практичні дії особового складу під час виникнення надзвичайної ситуації – головні питання, що піднімалися під час заходу", - йдеться в повідомленні.

На початку занять учасники збору ознайомилися з алгоритмом дій різних посадових осіб на об'єктах із підвищеним рівнем терористичної загрози, розглянули по елементах порядок обліку та видачі матеріальних засобів. На окремому навчальному місці офіцери антитерористичного підрозділу СБУ ознайомили армійців із сучасними технологіями, що використовуються під час боротьби із безпілотними літальними апаратами, навчили швидко реагувати на дії зловмисників та поділилися професійними таємницями.

Насамкінець були проведені тактико-спеціальні навчання, у яких узяли участь військовослужбовці Об'єднаного центру забезпечення разом із фахівцями різних силових структур.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


27 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00079798698425293 [2] => 0.1515519618988 )