происшествия

Террористы активно агитируют местных вступать в их ряды, - разведка

8 июля 2017
13:58
1097
Поделиться:

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей відмічається подальше погіршення соціально-економічної ситуації, повідомляє ГУР Міноборони України.

Зупиняються виробничі процеси на підприємствах вугільної та металургійної промисловості, зростає рівень безробіття. Зокрема, незважаючи на обіцянки т.зв. “керівництва ДНР” щодо повного відновлення до кінця червня ц.р. функціонування “Єнакієвського металургійного заводу”, з липня ц.р. всі працівники підприємства (близько 5 тис. осіб) примусово відправлені у двомісячну відпустку.

На фоні занепаду економіки т.зв. “ДНР/ЛНР” російським окупаційним командуванням активізовані агітаційні заходи серед цивільного населення, спрямовані на поповнення людськими ресурсами з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. Зважаючи на загальне зниження інтенсивності обстрілів на лінії зіткнення, противник у своїй пропагандистській діяльності використовує методи залякування мешканців тимчасово окупованих територій т.зв. “терористичними діями ЗС та інших військових формувань України”.


Теги: донбасс

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
9 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00094199180603027 [2] => 0.14814782142639 )