политика

Порошенко: крушения MH17 могло и не быть, если бы не российская агрессия

17 июля 2017
08:38
1405
Поделиться:

Президент Украины Петр Порошенко выступил с заявлением в третью годовщину катастрофы самолета малайзийских авиалиний Boeing MH17 в небе над Донбассом

Об этом глава государства написал на своих страницах в соцсетях.

Сьогодні, запалюючи свічки пам’яті, ми схиляємо голови перед 298 невинними жертвами рейсу МН17. Страшна трагедія, яка невимовним болем прозвучала в серцях рідних і близьких, в кожному з нас. У той день, як і тепер.

Зухвалий злочин, якого могло і не статися, якби не російська агресія, російська установка і російська ракета, завезені з території Російсії.

Наша відповідальність і перед загиблими, і перед майбутніми поколіннями - довести агресору-терористу неминучість відповідальності за усі вчинені злочини. 
Саме тому, не вагаючись ані секунди, в перші дні після трагедії мною було прийнято рішення про передачу розслідування Нідерландам. Так само не вагаючись, відповідно до наданих мною повноважень, кілька днів тому ми підписали Угоду між Україною та Нідерландами, якою підтверджено обрання механізму притягнення до кримінальної відповідальності винних у цьому злочині.

Це наша спільна відповідь на геополітичні амбіції тих, хто намагається зірвати встановлення істини на найвищому міжнародному рівні.

Переконаний, що об’єктивність та неупередженість нідерландського правосуддя завершить цей шлях.

Це наш спільний обов’язок перед перед пам’яттю тих, чиї биття сердець рівно три роки тому обірвала російська ракета.

 


Теги: Боинг

комментарии

24 ноября 2017
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010380744934082 [2] => 0.054658174514771 )