общество

Гвардейская семья: любовь к военному делу - от отца к сыну (фото)

25 июля 2017
17:50
955
Поделиться:

Як кажуть в народі «Яблуко від яблуньки недалеко падає». Яскравий приклад цьому є у військовій частині 3051 в Сумах

Батько, мати та син - військовослужбовці Національної Гвардії України та дружня сім’я Брегеда.

Все почалось з батька. В 1996 році Віктор Миколайович Брегеда призвався до військової частині 3051 Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України і після декількох років невпинної служби зайняв посаду техніка роти оперативного призначення. В цій частині він зустрів жінку, яка вразила його не тільки своєю красою, а і вмінням готувати. Це була його майбутня дружина Валентина, яка й до цього часу працює кухарем солдатської  їдальні.

«Сім’я – це джерело любові, підтримки і щастя. І попри всілякі захоплення, заняття і роботу, з рідними проводити час найцікавіше! Наша сім’я дуже дружня, ми маємо свої традиції. Коли робимо якусь справу – намагаємось робити її разом», - зазначила берегиня сімейного затишку Валентина Михайлівна.

Два покоління захисників Батьківщини: батько, матір та син – гордість військової частини 3051. Місцями суворий та вимогливий, але все ж добрий та люблячий батько готував сина до служби в армії. Ще в школі Дмитро поставив собі чітку ціль: піти по стопам батька та стати офіцером Національної гвардії України. Від курсанта до старшого лейтенанта, начальника фізичної підготовки і спорту, Дмитро Вікторович Брегеда є взірцевим військовослужбовцем та гордістю своїх батьків.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

17 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095605850219727 [2] => 0.16075301170349 )