политика

Порошенко и Аваков представили нового начальника Госпогранслужбы (фото, видео)

25 июля 2017
17:04
2425
Поделиться:

Президент України Петро Порошенко та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков представили нового голову Державної прикордонної служби України Петра Цигикала:

«Радий представити нового голову Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Петра Цигикала. Я чекаю від нового керівника служби підвищення ролі прикордонника, подальшого розвитку служби, щоб зупинити тих, хто не з добром до нас приходить, і забезпечити комфортні умови для громадян, які подорожують до Європи», – заявив Президент України.

Петро Порошенко сьогодні прийняв рапорт про відставку від генерал-полковника Віктора Назаренка, який подав у відставку за станом здоров’я.

«До мене надійшов рапорт від керівника прикордонної служби Віктора Назаренка про відставку за станом здоров’я. Я дякую йому за безпрецедентну роботу по розбудові служби, яка здійснена ним в дуже не прості часи», – зазначив Президент України.

Указом Президента Віктор Назаренко отримав чергове звання – генерал армії – і став радником Глави держави.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що служити з генералом Віктором Назаренком було честю.

«За три роки спільної служби ми багато зробили. Він продовжить працювати в колегії МВС, щоб комунікація з прикордонниками була ще кращою», – зауважив міністр.

Глава МВС побажав успіхів новопризначеному голові Держприкордонслужби.

Своєю чергою, Петро Цигикал зазначив, що робитиме все, аби тримати високу планку, яку встановив Віктор Назаренко, і гідно захищати державний кордон.

Генерал-лейтенант Петро Цигикал раніше займав посаду директора Департаменту оперативної діяльності ДПСУ.

Довідка. Петро Цигикал народився 20 червня 1966 року у селі Дунаєць Глухівського району Сумщини. Закінчив Пермське військове авіаційно-технічне училище (1989 р.) та Національну академію Служби безпеки України (2001 р.).

У 1989-1992 роках служив у 1-й повітряній армії в 293-му окремому розвідувальному авіаційному полку на посадах техніка та старшого техніка. У 1992-1994 роках проходив службу в 119-му окремому бойовому вертольотному полку 13-ї окремої армії Прикарпатського військового округу.

Службу у прикордонному відомстві розпочав у 1994 році в контрольно-пропускному пункті «Глухів» Сумського загону прикордонного контролю Прикордонних військ України на посадах офіцера та старшого офіцера.

З 1996 року по вересень 2014-го проходив службу на оперативних посадах в органах охорони державного кордону ДПСУ. А у вересні-листопаді 2014 року був заступником начальника регіонального управління з оперативно-розшукової роботи Північного регіонального управління Держприкордонслужби.

У листопаді 2014-го Петро Цигикал очолив Департамент оперативної діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України. За його ініціативою та під безпосереднім керівництвом розроблені та запроваджені новітні методи оперативно-розшукової роботи, діяльність оперативних підрозділів спрямована на ефективну та результативну протидію розвідувально-диверсійній діяльності російських спецслужб та організованій злочинності на державному кордоні. Петро Цигикал також організував та забезпечував оперативне прикриття у зоні вздовж лінії зіткнення в смузі безпеки у Донецькій та Луганській областях.

Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, іншими державними та відомчими нагородами.

З липня 2017 року Указом Президента України Петро Цигикал призначений головою Державної прикордонної служби України.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
21 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010490417480469 [2] => 0.14802813529968 )