общество

В МВД прошла встреча с представителями УВКБ ООН (фото)

25 июля 2017
18:49
918
Поделиться:

Сьогодні в МВС відбулась робоча зустріч заступника міністра Тетяни Ковальчук із Представником Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Пабло Матеу. Головною темою зустрічі стала обговорення багаторічної стратегії роботи УВКБ ООН в Україні.

Тетяна Ковальчук підсумувала досягнення плідної співпраці між УВКБ ООН та Міністерством, як органом державної влади, відповідальним за формування державної політики в сфері міграції, та наголосила на необхідності продовження такого співробітництва у майбутньому, враховуючи нещодавно затверджену розпорядженням Кабінету Міністрів України Стратегію державної міграційної політики України на період до 2025 року.

У свою чергу, Пабло Матеу відзначив роль МВС як провідного Міністерства, що одночасно з формуванням державної політики в сфері міграції та охорони державного кордону, координує діяльність таких урядових агенцій як Державна міграційна служба України та Державна прикордонна служба України, які, у свою чергу, також є урядовими партнерами УВКБ ООН.

Радник міністра Олександр Лапін та радник УВКБ ООН з правових питань Оксана Бабич взяли участь в обговоренні спільних підходів до розв’язання актуальних проблем міжнародного захисту переміщених осіб в сучасних умовах

До дискусії долучилась начальник новоствореного Управління моніторингу дотримання прав людини МВС України Наталія Бородич, яка розказала про завдання та повноваження Управління у сфері захисту прав людини, у тому числі у сфері міграції.

Представники УВКБ ООН в Україні запевнили урядовців у своїй підтримці реформ, спрямованих на покращення ситуації із захистом прав людини в Україні, зокрема, прав шукачів захисту, біженців, осіб, які потребують додаткового захисту, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб.

Підсумовуючи результати зустрічі, заступник міністра Тетяна Ковальчук підкреслила важливість подальшого партнерства Міністерства та УВКБ ООН на користь населенню України.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097513198852539 [2] => 1.0518751144409 )