политика

Осторожно! В ВСУ фальсифицируют контракты бойцов (видео)

25 июля 2017
20:02
1600
Поделиться:

Доброволець із Волині вже 2 роки доводить у суді, що не підписував контракт із ЗСУ

Командування військової частини змушувало його повернутися на службу після поранення, наполягаючи, що контракт нібито вже укладений строком на 3 роки. Документ підроблений і це підтвердила експертиза, запевняє адвокат Олександра. Суперечка дійшла до суду, передає "5 канал".

Як усе починалось

23-річний Олександр Ковальчук до війська пішов добровольцем на початку війни на Сході. Майже рік воював у складі батальйону територіальної оборони "Волинь".

"Обурювало, що братський народ вирішив поділити по-своєму Україну. Це дуже не подобалося. І хотілося зробити якийсь свій внесок", - пояснює свою мотивацію боєць батальйону тероборони "Волинь" у 2014-2015 роках Олександр Ковальчук.

У травні 2015 року в бою під Горлівкою боєць зазнав осколкового поранення стегна і отримав статус інваліда. Тоді вирішив повернутися до мирного життя. 

"У госпіталі мені телефонним дзвінком з частини повідомили, що знайшовся контракт, підписаний мною, про який я був дуже здивований почути - в очі його не бачив. Навіть не знав, як він має виглядати правильно. Сказали, що на ньому вже мій підпис", - розповідає Олександр.

Боєць наполягає – підпис сфальсифікований. Це підтвердила графологічна експертиза,  - запевняє його адвокат.

"У військовому квитку підпис і в контракті - навіть не потрібно ніяких експертиз проводити. Підпис зроблений технічними засобами, тобто був фактично підроблений, і підроблений не кульковою ручкою чи іншою гелевою, а взагалі технічними засобами на кшталт сканера", - наголошує захисник бійця.

Олександр Ковальчук обурився на Міністерство оборони і подав до суду.

Що вирішив суд

Феміда визнала контракт недійсним. А от у Міністерстві оборони не визнають, що контракт із розвідником Олександром Ковальчуком недійсний. Утім, від будь-яких коментарів із цього приводу відмовляються. Військові спробували оскаржити рішення суду першої інстанції у Львівському апеляційному. Той так само підтримав Олександра.

Нині за цей інцидент взялася військова прокуратура.

Нагадаємо, волонтери звинуватили офіцерів ВСУ у побудові немотивованої армії.

 


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
27 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009920597076416 [2] => 0.20034289360046 )