политика

Видео-факт: как прошли учения в Черном море

25 июля 2017
21:26
1505
Поделиться:

Українські та британські моряки разом рятували корабель НАТО від затоплення. Такою була легенда спільних навчань, що відбулися у Чорному морі

Окрім нових навичок, іноземні колеги також показали українським військовим сучасну техніку та озброєння, передає 5 канал

Умовну пробоїну у судні екіпаж сучасного британського міноносця Duncan перекриває масивними балками. Моряки підходять до справи з англійською педантичністю.

"Ми завжди вимірюємо двічі, відрізаємо один раз. Це головне правило королівського флоту", - пояснюють іноземні вояки.

Від затоплення корабель врятували, але на палубі нібито спалахнула пожежа. Моряки за лічені секунди вдягають спеціальне екіпірування.

"Ми можемо подивитися тактику дій іноземних флотів. Можемо застосувати в своїй діяльності…У них більш сучасне обладнання і було би непогано його використовувати на наших кораблях у повсякденному виконанні діяльності", - каже мінер бригади надводних кораблів ВМС ЗСУ Віталій Спірідонов.

Окрім сучасного обладнання, іноземні колеги продемонстрували українським морякам озброєння міноносця – новітню гвинтівку британського виробництва.

"Ця великокаліберна снайперська гвинтівка спроможна вразити ціль на відстані 1,5 тисячі метрів, але вона дуже гучна. Тому ми застосовуємо цей велетенський глушник, щоб під час стрільби снайпера не виявили", - зазначають іноземні колеги.

 


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

20 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010578632354736 [2] => 0.12628698348999 )