общество

В Луцке гвардейцы обезвреживали террористов (фото)

1 августа 2017
08:58
1319
Поделиться:

Особовий склад військової частини 1141 Національної гвардії України взяв участь у антитерористичних навчаннях, що відбулися в Луцьку та на території Волинської області

Тренування з протидії терористичним загрозам, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, організовувала Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Волинській області за участі Національної гвардії, Національної поліції, ДСНС, Державної прикордонної служби та Збройних сил України. 

Зокрема військовослужбовці частини 1141 залучалися до несення служби на контрольно-пропускних пунктах, патрулювання, а також брали участь у затриманні умовного противника – терористичної групи та звільненні заручників. Згідно з «легендою» антитерористичних навчань на території Луцька працювали дві диверсійні групи. Пізніше вони об’єднались, аби нанести загрозу важливим об’єктам. На одному з них терористи захопили заручників та оголосили свої умови, зокрема надання броньованого автомобіля, щоб покинути територію держави.

Відпрацювання звільнення заручників та затримання терористів в рамках навчань відбувалися на території Луцького військового аеродрому. До виконання навчального завдання із військової частини 1141 залучалися військовослужбовці патрульних рот, кінологи, а також військова техніка. Разом із іншими підрозділами Національної поліції та СБУ вони успішно виконали поставлені завдання.

«Під час антитерористичних навчань особовий склад нашої частини отримав важливий досвід. Я вважаю,що такі навчання дуже корисні для підтримання високого рівня бойової готовності, зокрема в напрямку ліквідації потенційної терористичної загрози», - відзначив за підсумками навчань перший заступник командира частини – начальник штабу майор Валентин Білозьоров.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
17 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081610679626465 [2] => 0.13142490386963 )